lol skin hilesi nasil yapilir lol mod skin pro Herkese merhabalar, yine sizler için hayatınızı kolaylaştıracak, teknoloji alalında her türlü rehber içeriğini paylaşıyoruz. Bu içeriğimiz de 2019 yılı için en güncel lol skin hilesini nasıl yapabileceğimizi öğreneceğiz. Öncelikle bu mod skin lol hilesini yaptığımızda, kahramana yapılan skin giydirmesi yalnızca sizin tarafınızdan görüntülenecek, diğer oyuncular lol mod skin‘ini göremeyecekler. İçerik sonunda vereceğimiz bağlantı üzerinden League of Legends için lol skin indirebilirsiniz.

Herkese merhabalar, yine sizler için hayatınızı kolaylaştıracak, teknoloji alalında her türlü rehber içeriğini paylaşıyoruz. Bu içeriğimiz de 2019 yılı için en güncel lol skin hilesini nasıl yapabileceğimizi öğreneceğiz. Öncelikle bu mod skin lol hilesini yaptığımızda, kahramana yapılan skin giydirmesi yalnızca sizin tarafınızdan görüntülenecek, diğer oyuncular lol mod skin‘ini göremeyecekler. İçerik sonunda vereceğimiz bağlantı üzerinden League of Legends için lol skin indirebilirsiniz.

LoL Skin Pro Hilesi Nasıl Yapılır?

 1. Size vermiş olduğumuz bağlantıdan 2.14 MB’lık .zip dosyasını indirip, çıkartıyorsunuz.
 2. Çıkartmış olduğunuz dosyalar arasından “LOLPRO 8.24.5.exe” isimli dosyaya çift tıklayarak kurulum işlemlerini başlatıyorsunuz.
  lol skin pro
  .zip’ten çıkarmış olduğumuz dosyalar.
 3. Başlattıktan sonra artık karşınızda kahramanlar ve skin seçenekleri çıkmaktadır.
 4. Şimdi burası biraz karışık ama kesinlikle zor değil ? . Aşağıda bulunan videolu anlatımdan daha iyi anlayacaksınız ama ben yine özet olarak biraz bahsedeyim. Oyun modunu(normal,aram vs.) seçip kahraman yani hero seçim ekranında kahramanı seçtikten sonra(hazır butonuna bastıktan sonra), hileyi açıyoruz ve kahramanımıza ait istediğimiz bir skin’i seçip altta da gördüğünüz üzere “ACTIVE SKIN HERE” butona basarak hileyi aktif hale getiriyoruz.
  lol skin pro hilesi
  skin seçim ekranından bir görüntü

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ivXSfYy8NxM?wmode=transparent&rel=0&feature=oembed&w=1170&h=658]

Lol skin hilesi ban sebebi mi ? Hilenin amacı ne ?

Bu konu hakkında bilgilendirmeye başlamadan önce belirtmek isterim ki her oyun yapımcısı ve yayımcısı gibi Riot Games’te 3. parti yazılımları BAN sebebi olarak görmektedir. Bundan dolayı hesabınıza gelebilecek herhangi bir sorun için bordoklavyeli.net sorumlu değildir. (biraz “başıma gelecek olaylardan Google Play sorumludur” gibi oldu ? )

Bu programı kullanıp ban yemeyen de var, ban yiyen de var, ondan dolayı “sen ban yersin” veya “sen hiç ban yemezsin, kullan” gibi bir düşüncede olamayız. Riske edebileceğiniz hesaplarınızda bu hileyi uygulayın.

Hilenin amacı kişiden kişiye değişir:

 • Kimi almak istediği bir skini önceden test etmek için,
 • Kimi de sadece kendi göz zevki için,
 • Kimi de gerçekten skin almaya bütçesi olmadığı için,

bu programı kullanmaktadırlar ama skin test etmek için güzel bir yöntem, alt veya yan hesabınız ile lol skin pro‘yu test edebilirsiniz.

Programı bilgisayarımdan nasıl kaldıracağım?

Oldukça basit:

 1. Program otomatik olarak yerel disk yani C’ye kurulmaktadır(sizde belki değişebilir, masaüstüne gelen kısayol üzerinden dosya konumuna ulaşabilirsiniz).
 2. Yerel diskte “Fraps” adında bir klasör bulunmaktadır, bu klasörü silerseniz Mod skin lol bilgisayarınızdan tamamen kaldırılır.

! Lol kostüm hilesi hakkında sorularınız ve düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bildirmeyi unutmayın.