Oyna Kazan Vip Nedir?

Son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler bir yarışma olan oyna kazan, oyna kazan vip adını verdiği yeni bir yarışma türünü kullanıcılarına bugün itibariyle duyurdu. Oyna kazan vip adlı yarışmada normal bilgi yarışmasına kıyasla çok daha fazla ödüller ve paralar katılımcıları bekliyor olacak. Normal yarışmaya oranla 30 kat daha fazla ödül kazanılacağını söyleyen oyna kazan yetkilileri, bu yarışma sayesinde daha aktif ve kullanıcılarına daha fazla ödül vermeyi hedefliyor.

İlk çıktığı günlerden beri gündemde yerini koruyan oyna kazan, ülkemize yeni bir kavram getirmiş oldu. Televizyonlarda gördüğümüz para ödüllü yarışma formatını telefonlarımıza kadar getiren Onedio ekibine de ayrıca bir teşekkürlerimizi sunmamız gerek sanırım. Yarışma sayesinde insanlar hem eğlenmiş, hem de bir miktar da olsa para kazanmış oluyorlar. Özellikle öğrenci kesimin oyna kazan yarışmasına olan merakı ve ilgisi gün geçtikçe artmakta. Burada sosyal medyayı doğru kullanmanın çok önemli bir rolü olsa gerek.

Oyna Kazan Vip Nedir?

Oyna Kazan Vip Nedir?

Oyna Kazan Vip Ödülleri

Normal oyna kazan yarışmasına kıyasla kullanıcılarına çok daha fazla kazandırmayı hedefleyen Onedio ekibi, oyna kazan vip ödülleri ile birlikte kullanıcılarını şaşırtacak gibi görünüyor. İşte oyna kazan ödülleri;

  • İlk 200 kişiye birli joker paketi.
  • İlk 100 kişiye 15 TL para ödülü.
  • İlk 10 Kişiye 50 TL para ödülü.
  • Yarışmayı kazanan kişiye ise tam 500 TL büyük para ödülü verilecek.

Oyna Kazan Vip Katılma Şartları

Normal yarışmaya oranla daha fazla ödül dağıtacak olan oyna kazan vip’e katılmak için şartlar bulunmaktadır. Oyna kazan vip yarışmasına katılma şartı sadece bir adet 2’li joker paketi almak olacaktır. Daha sonrasında sizlere verilen kupon ile birlikte yarışma zamanlarında 1000 kişiye karşı kıyasıya bir şekilde yarışmaya başlayabilirsiniz.