Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram için hikaye indirme nasıl yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmekte. Bizler de sizin için bunun nasıl yapıldığını kısa ve öz bir şekilde anlatacağız. Sizler de bu sayede istediğiniz bir kişinin İnstagram hikayelerini kolayca indirebilirsiniz.

Herkese Açık Profillerin Hikayelerini Gizlice İzleme ve İndirme

İlk olarak vereceğimiz taktik herkese açık profillerin hikayelerini nasıl izleyebileceğiniz üstüne olacak. Takip ettiğiniz ancak hikayesini görmüş olarak o alanda yer almamak istediğiniz kişilerin hikayelerine bu yollarla bakabilirsiniz. İlk olarak aşağıdaki siteyi ziyaret edelim. Daha sonrasında izlenecek adımları tek tek anlatacağım.


Tıkla ve Site Adresine Git

Bu siteyi bir nevi hikayeleri gizlice izlemeye yarayan bir araç olarak düşünebilirsiniz. Hızlı olduğu kadar basit de bir sisteme sahip olan bu site sayesinde sizler de herkese açık profillerin hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz. Buna ek olarak site sizlere bu hikayeleri kaydetme, yani indirme olanağı da sağlamakta. Bu sayede kişilerin hikayelerini hem görüntüleyebilir, hem de cihazınıza kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Oldukça işlevli bu siteyi sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Siteye ulaşmak için yukarıdaki “Tıkla ve Site Adresine Git” butonuna basabilirsiniz. Eğer site çalışmaz ise reklam engelleyici varsa kapatıp deneyebilirsiniz. Gizli hikaye görüntülemek için hesap arama yapacağı sırada veri alışverişini bu eklentiler engelleyebiliyor. Bu yüzden arama yapsanız da profilleri görememeniz mümkün.

Gizli Profillerin Hikayelerini Görüntüleme Ve İndirme

Şimdi gelelim asıl önemli ve merak edilen kısma. Sizlere anlatacağım yöntem ile artık sizler de İnstagram’da gizli profillerin hikayelerini kolayca görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Sizlere büyük bir kolaylık sağlayan bu uygulama ücretsiz olduğu için dilediğiniz gibi kullanmanız mümkün.

Bu işlem için kullanacağımız uygulamanın adı LiLi olarak geçmekte. Sizlere vereceğim link üzerinden uygulamanın en son sürümünü rahatça indirebilirsiniz. Gizli profilleri nasıl görüntüleyeceğinize geçmeden önce uygulamanın indirme linkini sizinle paylaşalım. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki indirme butonunu kullanabilirsiniz.


LiLi En Son Sürüm APK İndir

Uygulamayı yukarıdaki bağlantıdan indirdikten sonra tek yapmanız gereken bir instagram hesabıyla oturum açmak olacaktır. Bunun için rastgele bir hesap kullanabilirsiniz. Daha sonrasında ise hikayelerine bakmak istediğiniz profilin kullanıcı adını uygulama içerisinde aratmanız gerekiyor. Bu işlemi de yaptıktan sonra uygulama sizlere o kişinin paylaşmış olduğu hikayeleri izleme ve indirme imkanı sunacaktır.