Türkiye’de sıkça kullanılan iPhone için en iyi ücretsiz vpn programı tavsiyeleri listemizde birbirinden hızlı vpn programları yer almaktadır. Özellikle sosyal medyanın kısıtlanması ve yasaklanması konuları gündemdeyken kendinizi sağlama almak için şimdiden bu vpn programlarını ücretsiz bir şekilde indirerek internette özgürce dolaşabilirsiniz.

1- Shield VPN

Listemizde ilk tanıtacağımız özgür internet programı Shield VPN. Birçok farklı ülkeden server desteği sunan bu vpn programı sayesinde sizler de internette özgür bir şekilde dolanabilirsiniz. Ayrıca Facebook ve İnstagram gibi programları da bu VPN programı aracılığıyla kullanmanız mümkün. Hemen sizler de aşağıda verdiğim linkten markete gidebilir ve ücretsiz bir şekilde bu iOS VPN programını kullanabilirsiniz.


Shield Vpn İndir

2- Thunder VPN

NEW KEEN TECHNOLOGY LIMITED tarafından geliştirilen bu ücretsiz VPN uygulaması listemizin ikinci sırasında yer alıyor. Bünyesinde birçok farklı lokasyonu barındıran bu uygulama üzerinden de rahatça internete girebilirsiniz. Ülkemizde yasaklı olan birçok site ve uygulama için de sizlere giriş imkanı sunmaktadır. Özellikle de yasaklı olan yabancı internet sitelerine bu ücretsiz VPN uygulaması ile giriş yapabilirsiniz. Sizler de hemen iOS telefonunuza ücretsiz VPN programını indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Thunder VPN Ücretsiz İndir

3- Psiphon VPN

Ülkemizde özellikle lisede okuyan arkadaşların yakından tanıdığı bu uygulama iPhone için de mevcut ve oldukça yararlı bir durumda. Birbirinden farklı ülkelere bağlanmanızı sağlayan Psiphon VPN, sizleri internetin özgür dünyasına sürüklüyor. Ancak uygulamanın yorumlarında aşağıdaki gibi birçok kişi bulunuyor. Sizler kesinlikle böyle olmayın, oldurmayın..

Psiphon VPN iPhone Yorumlar

Öncelikle kullandığınız uygulamalarla yapacağınız işlemlerden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isterim. Buraya bu şekilde yorum yapmak sizleri ne yazık ki korumaya almayacaktır. Yasa dışı bir şey yapmazsanız da endişelenmenizi gerektirecek bir durum olmadığını belirtmek isterim.


Psiphon VPN Ücretsiz İndir

4- iNinja

Birbirinden farklı ülkelere bağlanmanızı sağlayan iNinja adlı ücretsiz VPN programı ise listemizde 4. sırada yer alıyor. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde herhangi bir site veya uygulamaya sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Sizler de iNinja ile internet dünyasında keşfe çıkmak ve engellere takılmamak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


iNinja VPN Ücretsiz İndir

5- TouchVPN Proxy – Sınırsız

Listemizin 5. sırasında yer alan VPN programı ise TouchVPN olarak belirlenmiş durumda. Birbirinden farklı ülkeler üzerinden internete bağlanmanızı sağlayan bu uygulama sayesinde iPhone telefonlarınızda internette engelsiz bir şekilde dolaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olduğu için de indirirken hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ülkemizde engelli olan site ve uygulamalara erişmek için iPhone telefonunuza bu ücretsiz VPN programını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.


TouchVPN Ücretsiz İndir