Oldukça yenilikçi bir sistem olan Honeygain ile sadece internetinizi paylaşarak para kazanabilirsiniz. Ancak internetinizi paylaşmayı sadece bir wifi ağı oluşturmak olarak düşünmeyin. Sistemde programı arka planda açık tutmanız ve uygulamanın sizin internetinizi kullanmasına izin vermeniz yeterlidir. Kısacası güzel bir pasif gelir yöntemi olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Honeygain Nedir?

Yaklaşık 1 yıldır hizmete devam eden bir pasif gelir servisi olan Honeygain sisteminde kullanıcılar SEO ve pazarlama gibi araştırmalara katkıda bulunabilmek adına verilerini paylaşmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için ve uygulamanın sizlerden neler talep ettiğini sitenin blog kısmından rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ancak sistem kısaca yukarıda bahsettiğimiz çerçevede ilerlemektedir diyebiliriz. Sizler uygulamayı arka planda açık tutup internetinizi kullanmanıza izin verdiğiniz sürece para kazanabilirsiniz. Üstelik program Windows, Mac ve Android için destek de sunuyor. Böylece ister telefonunuzdan ister de bilgisayarınızdan uygulamayı kullanmanız mümkündür. Ayrıca sizlere konunun altında vermiş olduğum bağlantı üzerinden kayıt olmanız durumunda 5 dolar hediye edilecektir.

Sitede yer alan verilere göre ortalama bir kullanıcı 20 dolar olan minimum ödeme alt limitine 48 gün gibi bir sürede ulaşıyor. Ancak 5 dolar hediye ile birlikte ortalama 1 aylık süre zarfının sonunda 20 dolar kazanabilirsiniz. Bu da sizlerin internet faturanızı ödemenizde yardımcı olacaktır.


Sitenin Blog Adresine Git

Nasıl Para Kazanılır?

Şirketlerin müşteri verileri toplamasına aracılık eden veya benzeri işler için kullanılan Honeygain ile para kazanmak oldukça basittir. Bu noktada sizlerin herhangi bir anket doldurmanıza veya yazılı bir şekilde ekstra işlemler yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken ise telefonunuza veya bilgisayarınıza uygulamayı indirip kurmak. Daha sonrasında uygulamaya üyelik bilgilerinizle giriş yaparak internetinizi paylaşabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten üzerinden para kazanmak isteyen kişiler için biçilmiş bir kaftan olan bu sistem oldukça iyi bir pasif gelir yöntemidir.

Bilgisayar üzerinde gündelik işlemlerinizi yaparken veya film izlerken internetinizi kullanarak sizlere zahmetsizce para kazandırabilecek bir servis olan bu sistemde ekstra bir emek sarf etmenize gerek kalmaz. Ayrıca dolar kurunu da düşününce internet faturanızı rahatlıkla karşılayabilecek bir kazanç vaat eden sistemi denemeniz kesinlikle yararınıza olacaktır. Ayrıca sistemin ilk birkaç gün düşük tutarlar kazandırabileceğini unutmayın derim. Bu süreçte program sizleri analiz ederek en uygun kazançları sunmaya çalıştığı için bu süre zarfının ardından kazancınız da yükselmiş olacaktır. Eğer sizler de internetten pasif gelir elde etmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak siteye hemen üye olabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıkla