Telefonunuzdaki Uygulamalarda Hata Bularak Para Kazanın

Her gün mobil platformlarda birçok yeni uygulama yayınlanıyor ve uygulama sahiplerinin en çok endişelendiği şey de uygulamada hata olmasıdır. Sizlere tanıtacağım mobil uygulamanın amacı da uygulama test edip karşı tarafa veri yollamaktır.

Buglance Nedir?

Buglance, uygulama sahipleri ile kullanıcılar arasında bir köprü vazifesi görür. Bu sayede de özellikle amatör uygulama yayıncıları kendilerini geliştirmek amacıyla birçok fikir elde edebiliyorlar. Buglance uygulamasına her gün onlarca yeni uygulama ekldnmektedir. Bu sayede sürekli olarak yeni uygulamalar deneyebilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz.

Buglance Para Kazanma

Buglance uygulamasının içerisinde bulunan uygulamaları test e yenidebilir veya hata araştırması yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya göre ve bulmuş olduğunuz hatanın türüne göre kazancınız da değişecektir. Toplamda 10 farklı hata türü bulunuyor ve hata türlerine göre de vaat edilen kazanç miktarı değişiyor. Örnek verecek olursak tek bir uygulamanın sadece güvenlik sorununu bularak 10 dolar, fonksiyon bozukluğunu bularak da 5 dolar civarında kazanabilirsiniz. Bu rakamlar uygulamalara göre değişiklik gösterecektir. Uygulamalara hata raporu gönderdikten sonra

Buglance Rapor Gönderme

Uygulamaları test edip hata buldultan sonra karşı tarafa rapor sunmanız gerekmektedir. Ancak birçok uygulamanın raporlanması aşamasında İngilizce dil bilgisi gerekli olduğu için dikkat etmelisiniz. Hata raporunun hangi dillerde yollanabilir olduğu her uygulamanın açıklama kısmında yazmaktadır. Bu ayrıntıya dikkat etmenizi öneririm, aksi taktirde raporunuz doğru olsa bile karşı taraf anlamayacağı için paranızı alamazsınız. Raporlarda tam olarak sorunu anlatmanız yeterli olacaktır, sözü uzatmanıza gerek yok. Bu yüzden de dil bilginizin üst seviyede olmasına gerek bulunmuyor.

Buglance Para Çekme

Buglance para çekme özelliğini aktif edebilmeniz için paranızı alacağınız platforma göre bir alt limite sahip olmanız gerekiyor. Buglance para çekebileceğiniz yerler şunlardır;

  • WebMoney
  • Banka Kartı
  • Banka Hesabı
  • Paypal
Buglance Nedir

Buglance ödeme seçenekleri

Paypal şuan ülkemizde bulunmuyor ancak ödemenizi banka yolu ile veya WebMoney sistemi ile alabilirsiniz. Ödeme alt limitleri WebMoney ve Paypal için 10, Bankalar için ise 100 dolardır. Ancak bu parayı birkaç uygulamanın hatasını bularak kolayca biriktirebilirsiniz.

Buglance para çekme talebinde bulunduktan sonra 5 gün içerisinde paranız hesabınıza gönderilecektir. Aksi bir durumda destek ile iletişim kurabilirsiniz.

Not: Buglance uygulamasını sadece cep telefonunuzda denemelisiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Bluestacks tarzı programlar ile denemeniz halinde ödeme alamazsınız.

Buglance Uygulamasını İndir