Brave İle Tarayıcı Üzerinden Para Kazanmak

Brave olarak isimlendirilmiş bu mobil tarayıcı uygulaması sayesinde hem internette dolaşabilir, hem de kolayca para kazanabilirsiniz. Bat olarak kısaltılan Basic Attention Token’i destekleyen bu mobil internet tarayıcısı ayrıca gizliliğe de büyük bir önem vermekte. Tor ağını kullandığı için kullanıcılar internette güvenli bir şekilde dolaşabilir ve buna ek olarak da reklam görüntülenmelerini açarak para kazanabilirler. Uygulama içerisinde bir reklam engelleyici bulunuyor ve bu aktif olduğu sürece ne yazık ki BAT kazanamazsınız. Dilerseniz reklam engellemesini kaldırabilir ve bu şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Brave uygulaması Mozilla’nın ortakları tarafından geliştirip sunulduğu için de gayet güvenilir bir sistem olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca başarılı optimizasyon geliştirmeleri sonucunda uygulama, diğer tarayıcılardan daha hızlı bir şekilde çalışır hale getirilmiştir. Eğer tarayıcınız kasıyorsa veya farklı hatalar alıyorsanız Brave’i deneyebilir ve farkı hissedebilirsiniz.

Brave İle Nasıl Para Kazanılır

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi Brave tarayıcı uygulamasında herhangi bir siteyi ziyaret etmeniz ve reklamları görüntülemeniz durumunda bir miktar BAT Coin kazanırsınız. Bu kripto paranın şuan ki değeri tam olarak 0,21 dolar ve giderek de yükselmeye devam etmekte. Siz de tarayıcıyı telefonunuza yükleyebilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzu da yormadığı için normal işlerinizde tarayıcıyı kullanarak bir yandan da kolaylıkla Basic Attention Token kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz kripto paraları satmak için aşağıdaki yöntemlerden istediğinizi deneyebilirsiniz.

Basic Attention Token Nasıl Satılır?

Kazanmış olduğunuz tokenlerinizi satmak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz;

  • Forumlarda alıcı bularak satmak: Ülkemizde de bulunan bitcoin forumlarında elinizde bulunan token miktarını yazabilir ve bir alıcı arayabilirsiniz. Ancak bu tarz işlerde komisyon da olacaktır bunu unutmayın.
  • Altcoin satış siteleri üzerinden satmak: Türkiye’de her türden altcoin işlemi olmadığı için önereceğim siteler uluslararası ancak basit bir İngilizce yardımıyla kolaylıkla satış işlemini yapabilirsiniz.

Önerdiğim Siteler

Coincodex: Uluslararası platformda oldukça yaygın olarak kullanılan bir kripto para takas sitesidir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Coinmarketcap: Türk yatırımcıların da yakından bildiği site üzerinden BAT da dahil olmak üzere birçok kripto parayı kolayca takas edebilirsiniz.