EkranAlC4B1ntC4B1sC4B1 Zty.pe Bu oyun sayesinde yazma hızınızı arttırabilir daha seri bir şekilde yazabilirsiniz. Gelen kelimeleri hızlı bir şekilde yazarak ateş edebilirsiniz.Siz kelimeyi yazdığınızda oyunun alt tarafındaki geminizden kelimelere ateş açılacak ve yazdığınız kelime patlayacaktır. Oyun bu yönüyle oynarken de sıkmıyor,animasyonları sayesinde sıkılmadan yazma hızını geliştirebilirsiniz. Oyunda ayarlama yapmazsanız gelen kelimeler yabancı olacaktır. Fakat Load your own text butonuna basarsanız kendi kelimelerinizi ekleyebilir yada herhangi bir sitenin linkini girerseniz site o linki tarar ve kelimeleri otomatik olarak değiştirir yani o sitede kullanaılan kelimeler sizin karşınıza gelir. Mesela http://zty.pe/?url=https://iguanabey.com/ linkine girerseniz site benim blogumdaki kelimeleri sizin karşınıza getirecektir. Blogumdaki kelimeler pek uzun değil yine iyisiniz :)  Zty.pe Linkine girerek oyuna başlayabilirsiniz.
Bu oyun sayesinde yazma hızınızı arttırabilir daha seri bir şekilde yazabilirsiniz.
Gelen kelimeleri hızlı bir şekilde yazarak ateş edebilirsiniz.Siz kelimeyi yazdığınızda oyunun alt tarafındaki geminizden kelimelere ateş açılacak ve yazdığınız kelime patlayacaktır.
Oyun bu yönüyle oynarken de sıkmıyor,animasyonları sayesinde sıkılmadan yazma hızını geliştirebilirsiniz.
Oyunda ayarlama yapmazsanız gelen kelimeler yabancı olacaktır.
r2y2Ja Zty.pe Bu oyun sayesinde yazma hızınızı arttırabilir daha seri bir şekilde yazabilirsiniz. Gelen kelimeleri hızlı bir şekilde yazarak ateş edebilirsiniz.Siz kelimeyi yazdığınızda oyunun alt tarafındaki geminizden kelimelere ateş açılacak ve yazdığınız kelime patlayacaktır. Oyun bu yönüyle oynarken de sıkmıyor,animasyonları sayesinde sıkılmadan yazma hızını geliştirebilirsiniz. Oyunda ayarlama yapmazsanız gelen kelimeler yabancı olacaktır. Fakat Load your own text butonuna basarsanız kendi kelimelerinizi ekleyebilir yada herhangi bir sitenin linkini girerseniz site o linki tarar ve kelimeleri otomatik olarak değiştirir yani o sitede kullanaılan kelimeler sizin karşınıza gelir. Mesela http://zty.pe/?url=https://iguanabey.com/ linkine girerseniz site benim blogumdaki kelimeleri sizin karşınıza getirecektir. Blogumdaki kelimeler pek uzun değil yine iyisiniz :)  Zty.pe Linkine girerek oyuna başlayabilirsiniz.
Fakat Load your own text butonuna basarsanız kendi kelimelerinizi ekleyebilir yada herhangi bir sitenin linkini girerseniz site o linki tarar ve kelimeleri otomatik olarak değiştirir yani o sitede kullanaılan kelimeler sizin karşınıza gelir.
Mesela http://zty.pe/?url=https://iguanabey.com/ linkine girerseniz site benim blogumdaki kelimeleri sizin karşınıza getirecektir. Blogumdaki kelimeler pek uzun değil yine iyisiniz 🙂 
Linkine girerek oyuna başlayabilirsiniz.