1 TY0eUcLT6us5Jz1VT1Tymg Bugün Bir tercih yapalım Bitcoin mi yoksa altcoinler mi? Şöyle bir düşünelim; Şuanda 1 Btc Yaklaşık 2.200 dolar ve uzun bir zamandır aynı civarlarda seyir ediyor.Bu aralar grafikleri incelediğimizde pek bir fiyat değişimi görmüyoruz.Hatta biraz düşüş var diyebiliriz. Gördüğümüz gibi şu civarlar bitcoin pek tercih edilmiyor. Etherum Etherum ise şu aralar yatırımcılara daha güvenilir bir seçenek  olarak gözüküyor.Şu aralar bitcoin yerine tercih edilen coinler arasında birinci sırada. Etherum fazla pahalılaşmadan biraz cüzdanımda bulunsun diyorsan,piyasada bolca bulunan musluk sitelerinden faydalanabilirsin yakında nasıl etherum toplarım adlı bir konu paylaşacağım oradan da faydalanabilirsiniz. DogeCoin Aslında bu isimle birçok kez karşılaşmışsınızdır ama nedendir bilinmez bir türlü sağlam yatırımcılara kavuşamadı. Bir kaç kez girişimlerde bulunulsa da başarıya ulaşılamadı şimdi ise  0.001629  gibi komik fiyatlarda piyasada dönmekte. Benim alt coinler konusunda kendimce savunduğum bir fikir vardır.'Her coin türünden bir tutam cüzdanınızda bulunmasında fayda var' Çünkü bu coinlerin fiyatları gün içerisinde bile çok büyük miktarlarda değişebilmekte.Şuanda birkaç bin dogecoin imiz olsa ve dogecoin bu fiyattayken bir anda 1-2 dolar olsa çok büyük bir karımız olur. Uzun lafın kısası altcoinleri hor görmeyin biraz cebinizde bulundurun :) İlerde çok mutlu olabilirsiniz. Belli mi olur?


Bugün Bir tercih yapalım Bitcoin mi yoksa altcoinler mi?

Şöyle bir düşünelim;
Şuanda 1 Btc Yaklaşık 2.200 dolar ve uzun bir zamandır aynı civarlarda seyir ediyor.Bu aralar grafikleri incelediğimizde pek bir fiyat değişimi görmüyoruz.Hatta biraz düşüş var diyebiliriz.
MvDp8k Bugün Bir tercih yapalım Bitcoin mi yoksa altcoinler mi? Şöyle bir düşünelim; Şuanda 1 Btc Yaklaşık 2.200 dolar ve uzun bir zamandır aynı civarlarda seyir ediyor.Bu aralar grafikleri incelediğimizde pek bir fiyat değişimi görmüyoruz.Hatta biraz düşüş var diyebiliriz. Gördüğümüz gibi şu civarlar bitcoin pek tercih edilmiyor. Etherum Etherum ise şu aralar yatırımcılara daha güvenilir bir seçenek  olarak gözüküyor.Şu aralar bitcoin yerine tercih edilen coinler arasında birinci sırada. Etherum fazla pahalılaşmadan biraz cüzdanımda bulunsun diyorsan,piyasada bolca bulunan musluk sitelerinden faydalanabilirsin yakında nasıl etherum toplarım adlı bir konu paylaşacağım oradan da faydalanabilirsiniz. DogeCoin Aslında bu isimle birçok kez karşılaşmışsınızdır ama nedendir bilinmez bir türlü sağlam yatırımcılara kavuşamadı. Bir kaç kez girişimlerde bulunulsa da başarıya ulaşılamadı şimdi ise  0.001629  gibi komik fiyatlarda piyasada dönmekte. Benim alt coinler konusunda kendimce savunduğum bir fikir vardır.'Her coin türünden bir tutam cüzdanınızda bulunmasında fayda var' Çünkü bu coinlerin fiyatları gün içerisinde bile çok büyük miktarlarda değişebilmekte.Şuanda birkaç bin dogecoin imiz olsa ve dogecoin bu fiyattayken bir anda 1-2 dolar olsa çok büyük bir karımız olur. Uzun lafın kısası altcoinleri hor görmeyin biraz cebinizde bulundurun :) İlerde çok mutlu olabilirsiniz. Belli mi olur?
Gördüğümüz gibi şu civarlar bitcoin pek tercih edilmiyor.

Etherum
3qzLMr Bugün Bir tercih yapalım Bitcoin mi yoksa altcoinler mi? Şöyle bir düşünelim; Şuanda 1 Btc Yaklaşık 2.200 dolar ve uzun bir zamandır aynı civarlarda seyir ediyor.Bu aralar grafikleri incelediğimizde pek bir fiyat değişimi görmüyoruz.Hatta biraz düşüş var diyebiliriz. Gördüğümüz gibi şu civarlar bitcoin pek tercih edilmiyor. Etherum Etherum ise şu aralar yatırımcılara daha güvenilir bir seçenek  olarak gözüküyor.Şu aralar bitcoin yerine tercih edilen coinler arasında birinci sırada. Etherum fazla pahalılaşmadan biraz cüzdanımda bulunsun diyorsan,piyasada bolca bulunan musluk sitelerinden faydalanabilirsin yakında nasıl etherum toplarım adlı bir konu paylaşacağım oradan da faydalanabilirsiniz. DogeCoin Aslında bu isimle birçok kez karşılaşmışsınızdır ama nedendir bilinmez bir türlü sağlam yatırımcılara kavuşamadı. Bir kaç kez girişimlerde bulunulsa da başarıya ulaşılamadı şimdi ise  0.001629  gibi komik fiyatlarda piyasada dönmekte. Benim alt coinler konusunda kendimce savunduğum bir fikir vardır.'Her coin türünden bir tutam cüzdanınızda bulunmasında fayda var' Çünkü bu coinlerin fiyatları gün içerisinde bile çok büyük miktarlarda değişebilmekte.Şuanda birkaç bin dogecoin imiz olsa ve dogecoin bu fiyattayken bir anda 1-2 dolar olsa çok büyük bir karımız olur. Uzun lafın kısası altcoinleri hor görmeyin biraz cebinizde bulundurun :) İlerde çok mutlu olabilirsiniz. Belli mi olur?
Etherum ise şu aralar yatırımcılara daha güvenilir bir seçenek  olarak gözüküyor.Şu aralar bitcoin yerine tercih edilen coinler arasında birinci sırada.
Etherum fazla pahalılaşmadan biraz cüzdanımda bulunsun diyorsan,piyasada bolca bulunan musluk sitelerinden faydalanabilirsin yakında nasıl etherum toplarım adlı bir konu paylaşacağım oradan da faydalanabilirsiniz.
DogeCoinAslında bu isimle birçok kez karşılaşmışsınızdır ama nedendir bilinmez bir türlü sağlam yatırımcılara kavuşamadı.
Bir kaç kez girişimlerde bulunulsa da başarıya ulaşılamadı şimdi ise 
0.001629 
gibi komik fiyatlarda piyasada dönmekte. Benim alt coinler konusunda kendimce savunduğum bir fikir vardır.‘Her coin türünden bir tutam cüzdanınızda bulunmasında fayda var’
Çünkü bu coinlerin fiyatları gün içerisinde bile çok büyük miktarlarda değişebilmekte.Şuanda birkaç bin dogecoin imiz olsa ve dogecoin bu fiyattayken bir anda 1-2 dolar olsa çok büyük bir karımız olur.
Uzun lafın kısası altcoinleri hor görmeyin biraz cebinizde bulundurun 🙂 İlerde çok mutlu olabilirsiniz. Belli mi olur?