Bitcoin Bitcoin geride bıraktığımız günlerde çok hızlı bir yükselme içine girdi.Tam bir ay önce 2300 dolar olan bitcoin 13.08.2017 tarihinde 4000 dolar üzerinden satılmakta. Peki bitcoin neden bukadar hızlı yükseldi? Bunun sebepleri arasında Bitcoin adının çokca meşhur olması ve yatırımcıların büyük bir ilgisini çekmesi olabilir.Yatırımcılarına bir ay gibi kısa bir sürede  1 bitcoin başına 1000 dolardan fazla kazandırması kendisinin çok önemli bir yatırım seçeneği olarak öne çıkmasında çok etkili. Medyada Önemli Bir Yer Almaya Başladı. Bitcoin'in son zamanlarda ülkemizde dahi birçok haber kanallarında veya gazetelerde yer alması da yatırımcılara yepyeni bir seçenek haline gelmiş durumda.Artık kripto paranın ciddi bir gelir kapısı olduğuna dair birçok kişinin aklında soru işaretleri yok olmuş durumda.Ve artık birçok kişi bitcoin veya diğer altcoinlerden kazanma telaşına düşmüş durumda. Nasıl Bitcoin Kazanırım? Bitcoin kazanmak için Birçok site mevcut ama piyasada birsürü sahte Bitcoin mining sitesi de bulunmakta ve genelde bitcoinlerinizi çekebilmeniz için sizden belli bir miktar yatırım yapmanızı şart koşuyorlar.Bu tür bir işe girişmeden önce bitcoin forumlarına sormanızı öneririm daha önce bu sitelerden canı yanmış olanlar sizleri uyaracaktır.Ama size bu siteyi önerebilirim. Freebitco.in Bu sitede her saat şansınızı deneyip 0.05 Btc ye kadar kazanabilirsiniz.Tabiki şansınız varsa :)  Kazandığınız bitcoinlerinizle kazancınızı katlamanıza yarayan bir sistem de sitede mevcut. Bitcoinlerimi Nasıl Satabilirim Veya Nasıl Bitcoin Alabilirim? Bu tür işlemleriniz için BTCTurk sitesini önerebilirim.Türkiyede işlem yapabileceğiniz en sağlam ve güvenilir sitelerden birisidir.
Bitcoin geride bıraktığımız günlerde çok hızlı bir yükselme içine girdi.Tam bir ay önce 2300 dolar olan bitcoin 13.08.2017 tarihinde 4000 dolar üzerinden satılmakta.
Peki bitcoin neden bukadar hızlı yükseldi?

Bunun sebepleri arasında Bitcoin adının çokca meşhur olması ve yatırımcıların büyük bir ilgisini çekmesi olabilir.Yatırımcılarına bir ay gibi kısa bir sürede  1 bitcoin başına 1000 dolardan fazla kazandırması kendisinin çok önemli bir yatırım seçeneği olarak öne çıkmasında çok etkili.
Medyada Önemli Bir Yer Almaya Başladı.

Bitcoin’in son zamanlarda ülkemizde dahi birçok haber kanallarında veya gazetelerde yer alması da yatırımcılara yepyeni bir seçenek haline gelmiş durumda.Artık kripto paranın ciddi bir gelir kapısı olduğuna dair birçok kişinin aklında soru işaretleri yok olmuş durumda.Ve artık birçok kişi bitcoin veya diğer altcoinlerden kazanma telaşına düşmüş durumda.
Nasıl Bitcoin Kazanırım?

Bitcoin kazanmak için Birçok site mevcut ama piyasada birsürü sahte Bitcoin mining sitesi de bulunmakta ve genelde bitcoinlerinizi çekebilmeniz için sizden belli bir miktar yatırım yapmanızı şart koşuyorlar.Bu tür bir işe girişmeden önce bitcoin forumlarına sormanızı öneririm daha önce bu sitelerden canı yanmış olanlar sizleri uyaracaktır.Ama size bu siteyi önerebilirim.
Bu sitede her saat şansınızı deneyip 0.05 Btc ye kadar kazanabilirsiniz.Tabiki şansınız varsa 🙂 
Kazandığınız bitcoinlerinizle kazancınızı katlamanıza yarayan bir sistem de sitede mevcut.
Bitcoinlerimi Nasıl Satabilirim Veya Nasıl Bitcoin Alabilirim?

Bu tür işlemleriniz için BTCTurk sitesini önerebilirim.Türkiyede işlem yapabileceğiniz en sağlam ve güvenilir sitelerden birisidir.