indir Yaz aylarına girmemizle beraber Algida, Migros ile birlikte bedava dondurma kampanyası başlattılar. Bu kampanya sayesinde Migros mağazalarından 11 çeşit dondurmadan birisini alabilirsiniz. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin. - İlk olarak www.algidaylagulumse.com adresine giriş yapmanız gerekiyor fakat bu siteye sadece telefon üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bu yüzden bu yazıyı bilgisayar üzerinden okuyorsanız telefonunuzu alıp bu siteye girebilirsiniz. - Siteye girdiğinizde sizi fotoğraftaki gibi bir alan karşılayacaktır. Bu alana migros karta tanımlı olan telefon numarasını yazmanız gerek. - Telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen kodu belirtilen alana girmeniz gerek. - Kodu girdikten sonra hangi dondurmayı kazandığınız ekranda yazacaktır. Kazanmış olduğunuz kodu telefonunuzdaki Migros uygulamasına tanımlamanız gerek. Uygulamaya giriş yapmak için Migros kart bilgilerinizi veya telefon numaranızı kullanabilirsiniz. - Daha sonrasında uygulamadaki profil bölümünde bulunan "kartıma kampanya tanımla" kısmına girerek siteden almış olduğunuz kodu yazabilirsiniz. İşlemleri başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Migros kartınızı kullanarak dondurmanızı alabilirsiniz. Migros Uygulaması İndirme Bağlantıları Bilmeniz Gerekenler - Dondurmaların kartınıza tanımlanması biraz zaman alabilir, kodu kartınıza tanımladıktan 1 gün sonra kesin olarak sistemde gözükecektir. Bu sayede Migros mağazalarından dondurmanızı ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. - Bir karta en fazla 12 adet dondurma tanımlayabilirsiniz. Farklı numaralardan kodlar alabilirsiniz ama kartınız en fazla 12 tanesini kabul edecektir. - Kampanya 31 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kodları kullanmaya çalıştığınızda hata alabilirsiniz.
Yaz aylarına girmemizle beraber Algida, Migros ile birlikte bedava dondurma kampanyası başlattılar. Bu kampanya sayesinde Migros mağazalarından 11 çeşit dondurmadan birisini alabilirsiniz. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin.
– İlk olarak www.algidaylagulumse.com adresine giriş yapmanız gerekiyor fakat bu siteye sadece telefon üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bu yüzden bu yazıyı bilgisayar üzerinden okuyorsanız telefonunuzu alıp bu siteye girebilirsiniz.
IMG 20180518 224132 Yaz aylarına girmemizle beraber Algida, Migros ile birlikte bedava dondurma kampanyası başlattılar. Bu kampanya sayesinde Migros mağazalarından 11 çeşit dondurmadan birisini alabilirsiniz. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin. - İlk olarak www.algidaylagulumse.com adresine giriş yapmanız gerekiyor fakat bu siteye sadece telefon üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bu yüzden bu yazıyı bilgisayar üzerinden okuyorsanız telefonunuzu alıp bu siteye girebilirsiniz. - Siteye girdiğinizde sizi fotoğraftaki gibi bir alan karşılayacaktır. Bu alana migros karta tanımlı olan telefon numarasını yazmanız gerek. - Telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen kodu belirtilen alana girmeniz gerek. - Kodu girdikten sonra hangi dondurmayı kazandığınız ekranda yazacaktır. Kazanmış olduğunuz kodu telefonunuzdaki Migros uygulamasına tanımlamanız gerek. Uygulamaya giriş yapmak için Migros kart bilgilerinizi veya telefon numaranızı kullanabilirsiniz. - Daha sonrasında uygulamadaki profil bölümünde bulunan "kartıma kampanya tanımla" kısmına girerek siteden almış olduğunuz kodu yazabilirsiniz. İşlemleri başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Migros kartınızı kullanarak dondurmanızı alabilirsiniz. Migros Uygulaması İndirme Bağlantıları Bilmeniz Gerekenler - Dondurmaların kartınıza tanımlanması biraz zaman alabilir, kodu kartınıza tanımladıktan 1 gün sonra kesin olarak sistemde gözükecektir. Bu sayede Migros mağazalarından dondurmanızı ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. - Bir karta en fazla 12 adet dondurma tanımlayabilirsiniz. Farklı numaralardan kodlar alabilirsiniz ama kartınız en fazla 12 tanesini kabul edecektir. - Kampanya 31 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kodları kullanmaya çalıştığınızda hata alabilirsiniz.
– Siteye girdiğinizde sizi fotoğraftaki gibi bir alan karşılayacaktır. Bu alana migros karta tanımlı olan telefon numarasını yazmanız gerek.
– Telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen kodu belirtilen alana girmeniz gerek.
IMG 20180518 224152 Yaz aylarına girmemizle beraber Algida, Migros ile birlikte bedava dondurma kampanyası başlattılar. Bu kampanya sayesinde Migros mağazalarından 11 çeşit dondurmadan birisini alabilirsiniz. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin. - İlk olarak www.algidaylagulumse.com adresine giriş yapmanız gerekiyor fakat bu siteye sadece telefon üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bu yüzden bu yazıyı bilgisayar üzerinden okuyorsanız telefonunuzu alıp bu siteye girebilirsiniz. - Siteye girdiğinizde sizi fotoğraftaki gibi bir alan karşılayacaktır. Bu alana migros karta tanımlı olan telefon numarasını yazmanız gerek. - Telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza gelen kodu belirtilen alana girmeniz gerek. - Kodu girdikten sonra hangi dondurmayı kazandığınız ekranda yazacaktır. Kazanmış olduğunuz kodu telefonunuzdaki Migros uygulamasına tanımlamanız gerek. Uygulamaya giriş yapmak için Migros kart bilgilerinizi veya telefon numaranızı kullanabilirsiniz. - Daha sonrasında uygulamadaki profil bölümünde bulunan "kartıma kampanya tanımla" kısmına girerek siteden almış olduğunuz kodu yazabilirsiniz. İşlemleri başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Migros kartınızı kullanarak dondurmanızı alabilirsiniz. Migros Uygulaması İndirme Bağlantıları Bilmeniz Gerekenler - Dondurmaların kartınıza tanımlanması biraz zaman alabilir, kodu kartınıza tanımladıktan 1 gün sonra kesin olarak sistemde gözükecektir. Bu sayede Migros mağazalarından dondurmanızı ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. - Bir karta en fazla 12 adet dondurma tanımlayabilirsiniz. Farklı numaralardan kodlar alabilirsiniz ama kartınız en fazla 12 tanesini kabul edecektir. - Kampanya 31 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kodları kullanmaya çalıştığınızda hata alabilirsiniz.
– Kodu girdikten sonra hangi dondurmayı kazandığınız ekranda yazacaktır. Kazanmış olduğunuz kodu telefonunuzdaki Migros uygulamasına tanımlamanız gerek. Uygulamaya giriş yapmak için Migros kart bilgilerinizi veya telefon numaranızı kullanabilirsiniz.
– Daha sonrasında uygulamadaki profil bölümünde bulunan “kartıma kampanya tanımla” kısmına girerek siteden almış olduğunuz kodu yazabilirsiniz. İşlemleri başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Migros kartınızı kullanarak dondurmanızı alabilirsiniz.
Migros Uygulaması İndirme Bağlantıları

Bilmeniz Gerekenler

– Dondurmaların kartınıza tanımlanması biraz zaman alabilir, kodu kartınıza tanımladıktan 1 gün sonra kesin olarak sistemde gözükecektir. Bu sayede Migros mağazalarından dondurmanızı ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.
– Bir karta en fazla 12 adet dondurma tanımlayabilirsiniz. Farklı numaralardan kodlar alabilirsiniz ama kartınız en fazla 12 tanesini kabul edecektir.
– Kampanya 31 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra kodları kullanmaya çalıştığınızda hata alabilirsiniz.