İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Popüler mobil oyun PUBG Mobile için olan PUBG Mobile hilesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu sayede diğer oyunculara karşı daha fazla avantaj elde edebilir ve çorba parasını daha rahat çıkartabilirsiniz.

PUBG Mobile Hilesi Ne İşe Yarar?

Sizlere verecek olduğum PUBG Mobile hilesi ile rakiplerinizden kat ve kat önde yer alabilirsiniz. Oyun içerisinde kullanmış olduğunuz fare ile birlikte sekmeme hilesi sayesinde rakiplerinizi daha rahat nişan alıp onları öldürebilirsiniz. Bu şekilde de oyun içerisinde daha üst kademelere ulaşma imkanı tanınır.

PUBG Mobile Hilesi Ban Sebebi mi?

Herkesin aklına PUBG Mobile hilesi deyince direkt olarak ban sebebi mi sorusu gelmiştir. Bu gayet normal, ancak sizlerle paylaşacak olduğum hile donanımsal bir sisteme sahip olduğu için herhangi bir ban sorunu teşkil etmemektedir. Bu yüzden de sistemi kullanmanızda hiçbir sorun bulunmamakta.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

Basit birkaç ayarı yaptıktan sonra PUBG Mobile hilesini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hileyi kullanabilmek için öncelikle macro özelliğine sahip bir Logitech fareye ihtiyacınız var. Daha sonrasında sizlere vermiş olduğum kodları gerekli alanlara yerleştirerek oyun içerisinde PUBG Mobile hilesi ile birlikte oynayabilirsiniz.

✓ Öncelikle yazının altında sizlere vermiş olduğum Logitech Mouse için gerekli programı indiriniz.

✓ Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu tamamlayın. Ardından “Otomatik Oyun Algılamayı” seçin. Daha sonrasında uygulamanın altında bulunan “Düğmeleri Özelleştir” butonuna giriniz. Geriye yeni bir kodu aktif hale getirecek ayarlamaları yapmak kalıyor. “Yeni Bir Profil Oluştur” butonuna tıklayıp kod bölümüne sizlere vermiş olduğum makro kodunu girin ve kaydedin.

PUBG Mobile hilesi yapmak işte bu kadar. Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna girerek deneme yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Macro Kodu ve Gerekli Programlar

function OnEvent(event, arg)
OutputLogMessage(“event = %s, arg = %d\n”, event, arg)
if (event == “PROFILE_ACTIVATED”) then
EnablePrimaryMouseButtonEvents(true)
elseif event == “PROFILE_DEACTIVATED” then
ReleaseMouseButton(2) — to prevent it from being stuck on
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 4) then
recoil = not recoil
spot = not spot
end
if (event == “MOUSE_BUTTON_PRESSED” and arg == 1 and recoil) then
if recoil then
repeat
–Sleep(35)
Sleep(8)
MoveMouseRelative(0, 2)
until not IsMouseButtonPressed(1)
end
end
end