İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Son zamanlarda ülkemizde popüler hale gelen bilgi yarışmalarından birisi olan hadi için soru bilme botunu sizlerle paylaşacağız. Bot sayesinde yarışmaya katıldığınız andan itibaren soruların cevapları bildirim olarak gelecektir.

Hadi Yarışması Soru Cevaplama Botu Nasıl Çalışır?

Öncelikle alt kısımda vermiş olduğum linkten botu indirip telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise tek yapmanız gereken yarışmaya girmeden önce bota girip arka planda açık tutmak olacaktır. Uygulama kapalı olduğu taktirde arka planda çalışmayabilir ve bu yüzden de soruların cevaplarına erişemeyebilirsiniz.

Uygulama Yüzünden Hesabım Engellenir mi?

Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır, çünkü bunun için öncelikle hadi uygulamasının cihazınızdaki dosya ve uygulamalara erişim izni alması gerekmektedir. Böyle bir durum da hali hazırda olmadığı için hesabınızın ban yemeyeceğini söyleyebiliriz. Bu sayede istediğiniz kadar yarışmada bu programı kullanıp diğer yarışmacılara karşı avantaj kazanabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Uygulamanın mantığı aslında gayet basit. Yarışmada sorulan soruları alarak Google üzerinden aratıyor ve size bildirim olarak en popüler çıkan cevabı veriyor. Bu her zaman doğru sonucu vermeyebilir ancak çoğu zaman bunun sorunsuz bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Hadi bilgi yarışmasında soruları yanıtlamanız için size 10 saniye süre tanınmakta. Bu uygulama ise yaklaşık 3 saniye gibi bir sürede sorunun cevabını size iletmekte. Bu yüzden endişe etmenize gerek yok. Kalan 6-7 saniye içerisinde de doğru şıkkı kolayca işaretleyebilirsiniz.