Güncel Hadi Joker Kodları

Ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen bilgi yarışması hadi sayesinde belirli günlerde kullanıcılar binlerce liraya sahip olabilmekte. Türkcell şirket grubunun da desteği ile birlikte her geçen gün daha büyük bir para ödülü ile kullanıcılarının karşısına çıkan yarışmada büyük bir para kazanmanız için güncel hadi joker kodları paylaşacağız. Bu sayede hadi yarışması oynanırken sorulan sorulardan herhangi birisine yanlış cevap veya hiçbir şekilde cevap vermemeniz durumunda joker otomatik olarak devreye girerek sizi bir sonraki soruya taşıyacaktır. Ancak her yarışmada sadece 1 joker kullanma hakkınızın olduğunu da hatırlatmak isterim.

Hadi Yarışması Güncel Joker Kodları

İşte karşınızda hadi yarışması güncel joker kodları. Bu kodlar sayesinde bilgi yarışmasında rakiplerinize karşı bir avantaj elde edebilir ve para ödülünün sahibi olabilirsiniz.

Joker Kodu 1: iguanabey

Joker Kodu 2: KONSANTRASYON

Joker Kodu 3: Ülker Çikolata1

Bu kodlara ek olarak dergilik uygulamasını indirerek kişiye özel kodunuzu kazanabilirsiniz. Ayrıca hadi yarışması İnstagram hesabını da takip ederek zaman zaman paylaşılan joker kodlarını kolayca elde edebilirsiniz. Yine uygulamanın sosyal medya hesaplarından paylaşılan içerikleri takip etmenizde fayda var. Zira bu sosyal medya hesaplarından o günkü yarışmada sorulacak sorulara ait ip uçlarını da yakalayabilirsiniz.

Daha fazla hadi joker kodu için sağ tarafta bulunan abonelik butonuna basarak abone olabilir ve bu sayede fırsatlardan daha hızlı haberdar olabilirsiniz.