İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Xiaomi Telefon Kazanma Yarışması

Xiaomi Türkiye pazarına girmek istediği için bir kampanya başlattı ve bu kampanyanın sonucunda kullanıcılarına bedava son model bir Xiaomi telefon ve bir adet ekosistem ürünü adını verdikleri bir ürünü sizlere hediye olarak verecek. Bildiğiniz üzere Xiaomi markası sadece Çin sınırları içerisinde satış yapmaktaydı ancak son yıllarda Avrupa ülkelerine de yayılmaya çalışıyor. Bu dönemdeki ilerlemeleri ile birlikte dünyada tanınmış bir marka haline geldiler ve kendilerinin değerlerine değer kattılar. Bu yazımızda Xiaomi bedava telefon yarışması hakkında birkaç bilgi ve detayları sizlere aktaracağım.

Xiaomi Bedava Telefon Çekilişi Şartları

Xiaomi marka telefonunuz ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı Instagram üzerinden #Xiaomi etiketi ile paylaşmanız gerekiyor. Paylaşım yapılan hesapların gizli durumda olmaması gerekiyor, aksi taktirde yarışmaya katılma hakkını kaybedebilirsiniz. Fotoğraflar paylaşıldıktan sonra her Cuma günü en çok beğeni alan fotoğraf kontrol edilecek ve ödüller sahibine teslim edilecektir.

• Çift kamera filigranı özelliğinin açık olduğu kontrol edilmeli ve bu şekilde fotoğraf çekilmelidir. Aksi taktirde katılım başarısız olabilir. Eğer Xiaomi marka telefonunuzda bu özellik yoksa fotoğrafın altına telefonunuzun model bilgisini yazmanız gerekiyor. Yetkililer durumu anlayıp sizi yarışmaya dahil edeceklerdir.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

• Yarışma 9 Temmuz ile 10 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olup kazanan kişiler her hafta Pazartesi günü MiTürkiye hesabından fotoğrafları ile birlikte paylaşılacaktır. Xiaomi İnstagram hesabına yazının alt kısmında bulunan bağlantıyı kullanarak gidebilirsiniz.

Xiaomi marka telefonu bulunmayan kişiler arkadaşları veya bir yakınlarının telefonundan fotoğraflar çekerek yarışmaya katılabilir ve yarışmayı kazanması durumunda ödülüne kavuşacaktır.

Önemli Detaylar

Xiaomi bedava telefon yarışmasına katılan fotoğrafların beğenileri bot hesaplar tarafından gelmemelidir. Aksi taktirde göndermiş olduğunuz fotoğraflarınız yarışmadan diskalifiye edilecektir.

• Yarışmanın sona erme tarihi olan 10 Ağustos gününe kadar fotoğrafların paylaşılmış olduğu Instagram hesapları kesinlikle gizli durumuna alınmamalıdır. Aksi taktirde yarışmadan elenebilirsiniz.

Yarışmaya katılacağınız fotoğrafların insanların ilgisini çekmesi gerektiği için herkesten farklı bir şeyler çekerek şansınızı arttırmanız gerekiyor. Herkes gibi ev yada çiçek tarzı şeylerin fotoğrafını çekmek yerine daha yaratıcı olup farklı şeylerin fotoğraflarını çekmek sizin için yararlı olacaktır.

Xiaomi İnstagram Hesabı