İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
sitelere üye olarak para kazanma


Sitelere Üye Olarak Bitcoin Kazanabilirsiniz

Bugün sizlere sadece sitelere üye olarak nasıl Bitcoin kazanabileceğinizi anlatacağım. Başka yöntemler de mevcut tabii ki sitede fakat sitelere üye olmak daha hızlı ve diğerlerine göre kazançlı bir sistem. 
Sitedeki Görev
– Karşı tarafın referans linkine üye olarak. Referans linki ile siteye girip üye olduktan sonra kullanıcı adınızı veya kayıt olurken kullandığınız mail adresini sitemizdeki gerekli alana girmeniz gerekiyor. Bu alan aşağıdaki gibidir. 
sitelere üye olarak para kazanma
Buraya kullanıcı adınız yazan kısma karşı tarafın üye olmanızı istediği siteye kayıt olurken kullandığınız kullanıcı adını yazmanız gerekiyor. 
 Eğer üye olurken para kazanacağınız görevlerin listesini görmek istiyorsanız sitedeki “Join Offers” kısmındaki “Show Only Cash Reward” seçeneğine basmanız yeterlidir. Listelenen görevler arasında en yüksek ödüle sahip olanı reserve diyerek görevi kapmanız gerekiyor. 
Sitede bir de karşılıklı referans takası yapacağınız sistem bulunuyor. Bazı görevlerden para değil puan kazanırsınız ve dilerseniz bu puanlarla siz de insanların sizin referans kodunuz ile siteye üye olmalarını sağlayabilirsiniz. Referans yarışmaları olan sitelerde işe yarayacaktır.
Ödemeler
Ödemeler her ay düzenli olarak Paypal, Payza veya Bitcoin cüzdanınıza yapılır. Bitcoin cüzdan kodunuzu siteye kayıt olurken girmelisiniz. Ödeme alt limiti 5 dolardır fakat emin olun bunu çok hızlı bir şekilde kazanabilirsiniz.
Not: Bedava üyelikler günde sadece 5 kere ödül alabilirler yani ödülü en yüksek olan sitelere üye olmaya çalışın. Bu hak ertesi gün sıfırlanacaktır ve tekrar para kazanmaya devam edebilirsiniz. Ama şunu söyleyeyim 1 dolar ve üstü ödüller de olabiliyor yani sadece 5 kere ödül alabilmek sizi korkutmasın. İşlemler de çok uzun sürmediği için günde sadece birkaç dakikanızı ayırıp paranızı alabilirsiniz.
Site hakkında merak ettiklerinizi yorumda belirtebilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});