Link Tl Ne Oldu? | Link.TL Kapatıldı mı?

Çiftlik Bank ve Anadolu Farm sitelerinin ardından birer birer diğer siteler de ortalıktan kaybolmaya başladılar. İnsanların kolay para kazanma merakından faydalanıp onları yüz milyonlarca lira dolandırıp toz oldular. Bu sitelerin arasına Link TL firmasının da girdiği iddia ediliyor. Kullanıcıların son dönemde haksız yere banlanıyor olması da belki de bu durumun habercisiydi. 
Link kısaltma servisleri arasında Türkiye’de önemli bir yere sahip olan ve hatta bu işin Türkiye’deki ilk temsilcilerinden birisi olan Link.tl ye birkaç gündür ulaşılamıyor. Son dönemlerde kullanıcıların ödemesini geç yapması veya hiç yapmaması yüzünden tepkiler topluyordu. Bazı kullanıcıların gereksiz yere hesaplarının kapatıldığı bile iddia edildi. Böyle durumla mağdur olan birçok kullanıcı mevcut ve bu yüzden sistemi terk edip diğer link kısaltma sitelerine yöneldiler.
Siteye ait olan Facebook sayfasında paylaşılan son gönderi bu, ve durum hakkında insanları 1-2 saat içerisinde bilgilendireceklerini iddia etmelerine rağmen kendilerinden 2 gündür haber alınamıyor.
Bu durumun takipçisi olacağım ve sizleri bu konuda bilgilendirmeye çalışacağım. Facebook sayfamı takip ederek daha hızlı bilgi alabilirsiniz
Sitenin İnstagram hesabı ve internet adresi bu durumda. Şu anda kimse ulaşamıyor ve hiçbir şekilde geri dönüş alamıyorlar. Reklamveren kişiler ise parasını kurtarma peşindeler. 
Bu siteye alternatif olarak paylaşmış olduğum sitelere ve kazanç oranlarına göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.