İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
Site yaklaşık olarak 3 aydır aktif durumda. Kullanıcılardan elde ettiği gelirleri değerlendirip kârlarının bir kısmını tekrar kullanıcılara geri vermeyi hedefleyen güzel bir sistem kurulmuş. Sitede farklı değerlerde paketler bulunuyor ve paranızı 4-5 ay arası değişen oranlarla oranlarla amorti edip geri kalan zamanda kâr ettiğiniz parayı topluyorsunuz. 
Sistemin ilk üyelerinden olacağınız için sistem çıkmaza girmeden kolayca paralarınızı katlayabilirsiniz. Bu tarz sistemler ne kadar sağlam temeller üzerine kurulsa da en fazla 3-4 yıl dayanmakta. Bi Kazanç sitesi yeni kuruldu ve şu anlık riskli bir site olarak görünmüyor. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İlk aşamada yüklü bir miktar parayla sisteme giriş yapmayın. Önce bir kaç kez ödeme almayı deneyin. Sonrasında paketinizi yükseltebilirsiniz.
Sitede toplamda 6 farklı paket seçeneği bulunuyor. Yukarıdaki resimdeki paketler ilk 3 paket ve size kaç günde ne kadar kazandıracağı paketlerin üzerinde yazmakta. 
Sitede her elmas 1 Tl değerinde. Sitedeki izle kazan bölümünde videolar izleyerek veya belirli siteleri ziyaret ederek elmas kazanabilirsiniz. Bu elmaslar ile paket alabilir ve para kazanabilirsiniz.
Paketler 1 yıl için geçerlidir ve 1 yıl sonra kazandığınız paralar ile dilerseniz yeni paketler alabilirsiniz.
Siz de Bi Kazanç sitesinde hemen yerinizi alın ve kazanmaya başlayın. Aşağıdaki üye ol bağlantısını kullanabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Üye Olmak İçin Tıklayın