İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Link kısaltarak para kazanma siteleriyle karşılaşmışsınızdır. Bazı siteler indirme yapılacak bağlantıyı link kısaltma servisleri sayesinde kısaltarak para kazanıyorlar. PND.TL de bu servisi size sunan sitelerin başında geliyor. Yüksek gösterim oranları sayesinde diğer sitelerden kendini ayırıyor ve hem reklam veren hem de yayıncıyı mutlu ediyor. Siz de PND.TL kullanarak linklerinizi kısaltabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. 
Bu sitede sadece link kısaltarak para kazanmazsınız. Sistem size farklı seçenekler de sunmakta. Eğer bir web siteniz varsa sitenizin açılışında gösterilen reklamı sitenize ekleyerek sitenize gelen ziyaretçiler sayesinde para kazanabilirsiniz.
PND.TL size 1000 gösterim başına 10 TL vermekte. Bu da diğer sitelere göre gayet güzel bir oran. Eğer bir indirme siteniz varsa ve belirli yükleme sitelerini kullanıyorsanız PND.TL içerisinde bulunan link kısaltma özelliğinden faydalanarak belirli bir siteye giden tüm linkleri tek bir kod sayesinde kısaltabilir ve para kazanabilirsiniz. Mesela yandex disk sitesine giden linkleriniz varsa bunların hepsini tek tek kısaltmak yerine bu kodu sitenize ekleyerek tek bir hamleyle tüm linkleri kısaltabilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

Site size ödeme yapmak için en az 15 tl limitine ulaşmanızı istemekte. Bu limite ulaştıktan sonra ayın 1, 11 ve 21. günlerinde ödemelerinizi alırsınız. Ödeme gününden 3 gün önce ödeme talebinde bulunmanız gerekiyor. Aksi taktirde ödemelerinizi bir sonraki dönemde alabilirsiniz. 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ödemelerinizi Bitcoin, Papara ve Payza hesaplarınıza alabilirsiniz. Siz de linklerinizi kısaltarak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki görsele tıklayarak kayıt olabilirsiniz.