Kısa sürede Avrupa’da popüler hale gelen Lost Ark 10027 Error hatası ile oyuncuların canını sıkabiliyor. Tam hali “10027 Error Cannot Connect Due To Heavy Traffic” olan bu hata birkaç basit yöntem ile çözüme kavuşturulabilmekte. İşte detaylar..

Bilgisayarın İnternet Bağlantısını Kontrol Edelim

Lost Ark oyununda alınan bu hata birçok zaman doğrudan bilgisayarın internet bağlantısı nedeniyle oluşmaktadır. Bunun çözümü için de ilk olarak yerel internet bağlantısını kontrol etmemiz gerekiyor. Bunun için de internetinizin indirme hızı ve buna ek olarak da ping değerlerini kontrol etmelisiniz.

Ping (Gecikme) Değerlerinin Kontrolü

internet ping degeri Kısa sürede Avrupa'da popüler hale gelen Lost Ark 10027 Error hatası ile oyuncuların canını sıkabiliyor. Tam hali "10027 Error Cannot Connect Due To Heavy Traffic" olan bu hata birkaç basit yöntem ile çözüme kavuşturulabilmekte. İşte detaylar..
Ping değeri

İnternette karşı sunucu ile yapılan alışverişte harcanan süreye ping (gecikme) denmektedir. Bu ping değerlerinin yüksek olması da sunucu ile internetiniz arasında dengesizlik olduğu anlamı taşır. Bu gibi durumlarda da sağlıklı bir bağlantı kurulamayacağı için oyuna bağlanmakta güçlük çekebilirsiniz. Daha düzgün bir internet bağlantısı için de modeminizi yeniden başlatmanızı, kablolu bir bağlantı kullanmanızı ve son çözüm olarak da sağlayıcınıza durumu bildirmenizi tavsiye ederim. Böylece en sağlıklı bağlantı ortamını sağlayabilirsiniz.

Oyunu Güncelleyelim

Lost Ark oyunu yeni olacak şekilde tüm dünyaya açıldığı için oyuna sürekli olarak iyileştirme ve güncellemeler gelerek desteklenmektedir. Bu yüzden de hemen hemen birkaç günde bir gelen güncellemeleri mutlaka uygulamalısınız. Aksi taktirde oyuna hiç bağlanamaz veya bağlanmanız durumunda kararsız bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizler de bu Lost Ark “10027 Error” adlı hatanın önüne geçmek adına oyunun Steam sayfasından güncelleme olup olmadığını hemen kontrol edin. Eğer yeni bir güncelleme varsa bu güncellemeyi uygulamanız işe yarayacaktır.

Lost Ark “10027 Error” Hatası Nedir?

Lost Ark 10027 Error Cannot Connect Due To Heavy Traffic Kısa sürede Avrupa'da popüler hale gelen Lost Ark 10027 Error hatası ile oyuncuların canını sıkabiliyor. Tam hali "10027 Error Cannot Connect Due To Heavy Traffic" olan bu hata birkaç basit yöntem ile çözüme kavuşturulabilmekte. İşte detaylar..

Lost Ark “10027 Error” hatası ağırlıklı olarak oyun sunucularının aşırı yüklenmesi sonucu alınmaktadır. Ancak bazı durumlarda kullanıcı kaynaklı da bu hatanın aldığı görülebiliyor. Bu durumda da oyun sunucuları normale dönse dahi sizler bağlanmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Yazımızda yer alan birkaç basit çözüm ile sizler de 10027 hatasından rahatça kurtulmak mümkün. Sırasıyla yazımızda yer alan çözümleri deneyebilirsiniz. Eğer problem devam ederse veya farklı hata kodları alırsanız bunu yorumlarda dile getirerek hatanın çözümü için yardım edebilirsiniz.

PUBG Mobile Ping Düşürme Yolları