Diğer tüm Android veya iOS uygulamaları gibi Binance, kripto para birimi uygulaması da sık görülen arıza sorunlarına sahip olabilir. Bu, özellikle geçici kripto ticareti yapmak isteyen yatırımcılar için sinir bozucu olabiliyor. Peki bu can sıkıcı sorunu nasıl çözersiniz?

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance, kullanıcılarına borsada yer alan çeşitli kripto para birimlerini sunan Android ve iOS için bir uygulamaya sahip. 25 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve bunun bazen uygulamada aşırı yüklenmeye ve hasara yol açması şaşırtıcı değildir. Kalıcı bir sorunu nasıl çözebileceğinizi birlikte görelim.

Binance uygulamam neden sürekli çöküyor?


Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, aşağıdaki nedenlerle çökebilir:

  • Binance geliştiricileri tarafından sık sık yapılan sistem güncellemeleri, bazen mevcut cep telefonu modeliyle uyumsuzluk sorunlarına neden olabilir. Bu nadiren gerçekleşse de, bu tür güncellemeler bazen daha sık uygulama çökmelerine neden olabiliyor.
  • Mevcut telefon modeliyle ilgili depolama sorunları bazen Binance’in bozulmasına yol açabilir.
  • Dolu önbellek, bir uygulamayı satış veya görüntüleme için açmaya çalıştığınızda Binance dahil bazı uygulamaların çökmeye devam etmesinin ana nedenlerinden biridir.

Binance oturum açma ve kilitlenme sorunlarını nasıl düzeltebilirim?

Binance uygulamanız henüz çalışmıyorsa deneyebileceğiniz bir şey daha var:

  • Uygulamanın en son sürümünü kullanıp kullanmadığınızdan emin olun.
  • Mevcut sürümü kaldırın ve Google / Apple App Store gibi resmi web sitelerinden indirin.
  • Mobil modeli sıfırlamak için telefonunuzu yeniden başlatın.
  • Geçici sunucu kesintileri veya güncellemeler için Binance resmi web sitesini kontrol edin.

Sizlere verilen yöntemler Binance bağlantı sorunlarının önüne geçilmesi noktasında işe yarayacaktır. Eğer halen Binance giriş sorunları yaşarsanız bunu şirketin destek hattından dile getirmeniz gerekebilir. Sistemde genel bir arıza varsa şirket bunları sizinle paylaşacaktır. Ardından, sizler de uygun anı bekleyerek kripto para işlemlerinize borsa üzerinden devam edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Binance Papara İle Para Yatırma Ve Çekme Sorunu Çözümü