Son zamanlarda İnstagram profillerine bakan kişileri görmek ve gizli profillere bakmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Bu yüzden de sizlere yardımcı olabilecek bir uygulamayı tanıtmak istiyorum. BestWhozi adlı gizli profilleri görüntüleme uygulaması ile sizler de stalk yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama doğrudan Android markette yer alıyor. Bu sayede dışarıdan herhangi bir 3. parti APK yüklemek durumunda kalmazsınız. Yazımızın en altında bulunan BestWhozi apk indir butonuna tıklayarak sizler de bu uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

BestWhozi Nedir? | Nasıl Kullanılır?

Kendisini bir İnstagram profil analiz uygulaması olarak tanıtan BestWhozi ülkemizde oldukça popülerdir. Özellikle de gizli profillerin içini görüntülemek isteyen kişiler sıkça bu uygulamadan yardım almakta. Ancak uygulamayı indirmeden önce yorumları okumanızı tavsiye ederim. Buna ek olarak da uygulamaya İnstagram hesap bilgilerinizle giriş yapmanız gerekiyor. Yani uygulama sizin hesabınıza bir şekilde erişebilir ve çeşitli işlemler yapabilir. Bu gibi durumlardan kendinizi korumak için de yeni bir hesap açarak o hesap aracılığıyla uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

BestWhozi nasıl kullanılır sorusuna aslında uzun uzun cevap vermeye gerek yok. Bu tarz uygulamalar yıllardır hayatımızda ve aşağı yukarı da aynı tasarıma sahipler. Bu yüzden daha öncesinde herhangi bir İnstagram analiz uygulaması kullandıysanız söz konusu uygulamayı kullanırken de zorluk çekmezsiniz.

BestWhozi Uygulamasının Özellikleri

Takip etmeyenleri takipten çıkartma: Uygulama sizin profilinizi analiz ederek sizin takip ettiğiniz ancak karşı taraftaki kişinin sizi takip etmediği hesapları önünüze serer. Sizler de bu sayede sizi takip etmeyenleri kolayca  takipten çıkartabilirsiniz.

Gizli profilleri görüntüleme: BestWhozi – Postegram uygulamasının tercih edilmesindeki en büyük neden de aslında gizli profilleri görüntüleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde herhangi bir kişinin profili kapalı olsa dahi onun hesabındaki fotoğraflara göz atabilirsiniz. Ancak burada asıl önemli nokta o kişinin veya onu takip edene kişilerden herhangi birinin daha öncesinde bu uygulamayı kullanmış olması gerektiğidir. Bu sayede uygulama o kişinin profilini kaydederek daha sonra görüntülenebilmesi için diğerlerine sunar.

Hikayeleri kolayca indirme: İnstagram’da gönderileri indirmek için bir çok uygulama veya servis bulunuyor. Ancak hikayeler için bu işi layıkıyla yapan uygulama sayısının oldukça az olduğunu söyleyebiliriz.

İnstagram Gizli Profilleri Görme Uygulaması

Profilinize bakanları görme: BestWhozi uygulamasının en dikkat çekici bir diğer özelliği de profilinize bakanları görme özelliğidir. Bu özellik sayesinde uygulama sizin profilinize bakanları kaydeder ve daha sonrasında size rapor olarak sunar. Ancak burada da profilinize bakan kişilerin bu uygulamayı kullanıyor olması gerektiğidir. Aksi bir taktirde profilinize insanlar göz atsa da onların kim olduğunu göremeyebilirsiniz.