Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme platformlarından birisi olan Spotify için ücretsiz deneme üyeliği nasıl alınır yazımızla karşınızdayız. Yazıda sizlere aktaracağımız işlemleri uygulayarak sizler de milyonlarca müziğin arasına kendinizi bırakma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Üyeliği Alma Adımları

1- Aşağıdaki ücretsiz deneme üyeliği için kayıt ol butonu üzerinden siteye gidelim.

Ücretsiz Deneme Üyeliği İçin Kayıt Ol

2- Planlar kısmından “Bireysel – 1 Ay Ücretsiz” seçeneğini seçin.

3- Planı seçtikten sonra site üzerindeki basit adımları takip ederek başarılı bir şekilde Spotify ücretsiz 1 ay deneme üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

Eğer daha öncesinde bir Spotify üyeliğiniz varsa bu kampanyadan faydalanamazsınız. Eğer yine de ücretsiz olarak 1 ay deneme üyeliği sisteminden faydalanmak istiyorsanız kendinize yeni bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca kart bilgisi girerken daha öncesinde Spotify’da kullanmadığınız bir kart girmeniz gerekmekte. Bunun için de bir sanal kart oluşturabilir ve o kart ile ödemenizi yapabilirsiniz. Söz konusu kart ekleme işlemi sadece tek seferlik ve kontrol amaçlıdır. İçerisinde 1-2 lira kadar temsili bir bakiye bulunan herhangi bir kartla kolayca deneme üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca bu kart sisteme kayıt edileceği için deneme üyeliğinin sonunda hesabınızı kullanmaya devam etmeniz de mümkündür.

Spotify ücretsiz 1 ay deneme üyeliği almak için yukarıdaki 3 adımı takip etmeniz yeterlidir. Önemli noktalar yeni bir mail ve kart kullanmanız gerektiğidir. Ancak daha öncesinde herhangi bir üyeliğiniz yoksa direkt olarak mail adresiniz ve kart bilgilerinizle deneme üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Daha sonrasında da milyonlarca şarkı arasından istediğinizi dinlemeye başlamanızın önü açılmış olacaktır.

Spotify Playlistlerini Hesaptan Hesaba Aktarma

Spotify bu tarz kampanyaları belirsiz aralıklarla tekrarlayıp kapatabilmektedir. Bunun için sizin yararlanmak istediğiniz gün kampanya sonlanmış olabilir. Eğer böyle bir durumdaysanız deneme üyeliği almanın başka bir yolu yoktur. Ancak bunun yerine öğrenciyseniz ders programınızla sistemden öğrenci olduğunuzu onaylatabilir ve aylık sadece 9 TL’ye premium üyelik avantajlarından faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak Papara kart ile bu ödemenizin yarısını iade olarak almanız da mümkün. Kısacası ayda sadece 4.5 TL’ye deneme üyelik ile uğraşmadan tüm özellikleri kullanabileceğiniz bir hesap oluşturabilirsiniz.