Ülkemizde de sıkça kullanılan bir müzik platformu olan Spotify için playslistleri hesaptan hesaba aktarmak bazen büyük bir zaman kaybı haline gelebiliyor. İşte tam da bu noktada işinize yarayacak oldukça başarılı bir siteyi sizlere tanıtacağım. Bu site sayesinde sizlerde Spotify çalma listelerinizi hesaplar arasında kolayca aktarabilirsiniz.

İlk olarak aşağıdaki linke tıklayarak sitemize gidelim.


Siteye Gitmek İçin Tıkla

Ardından ise “LOGIN WITH SPOTİFY” düğmesine basmanız gerekiyor. Bu düğme sizleri Spotify hesabınıza giriş yapacağınız bir alana yönlendirecektir. Burada hesap bilgilerinizi girerken çalma listesini alacağınız, yani eski hesabınızı girmeniz gerekiyor.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “EXPORT” düğmesine basarak playlistlerinizi ve içerisindeki şarkıları dışarı aktarmış olacaksınız. Bu dosya bizim yeni hesabımıza aktaracağımız bilgileri içerdiği için bir sonraki adımda lazım olacaktır. Şimdi hesaptan çıkış yaparak veya geri gelerek ilk sayfaya dönün.

Tekrardan giriş yapalım ve bu sefer “İMPORT” seçeneğini seçerek az önce indirdiğimiz dosyayı geri yükleyelim. Ardından site sizin yerinize tüm playlistleri ve içerisindeki şarkıları yeni hesaba aktaracaktır. Ayrıca bu playlistler artık şahsi oynatma listeleriniz olacağı için dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Spotify hesabınızı yeni hesaba aktarmak işte bu kadar. Daha sonrasında ise normal bir şekilde şarkılarınızı dinlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca şu anda devam eden Papara kampanyası sayesinde para iadesi alabileceğinizi de unutmayın. Papara Spotify’da yapacağınız harcamaları anında %50 olacak şekilde geri iade etmekte. Bu şekilde daha ucuz bir şekilde Spotify premium hesabına sahip olabilirsiniz.