Son dönemlerin tartışmaya açık olmayan aşırı yatırımcı ilgisiyle Shiba inu coin alt coinler arasında önemli bir yükseliş gösterdi. Mayıs ayı itibariyle performansında ciddi bir sıçrama yapan shiba inu coin geleceği hakkında kullanıcılar sorularını artırıyorlar. Elen Musk ve Vitalik Buterin gibi önemli isimlerin ciddi yatırımlar yapmasıyla, grafiğini her geçen gün yükseltmektedir. Shiba inu coin geleceği 2021 yılında trend noktasını nerede bitireceği merak ediliyor.

Shiba İnu Coin Geleceği

Shiba coin mazisine bakıldığında DOGE coin gibi espri amaçlı çıkan ve haddinden fazla kitleye ulaşan alt coinler arasında bulunmaktadır. Piyasada adını ‘’ DOGE Katili ‘’ sıfatıyla söz ettirmeyi başardı. Dogecoin ile arasında muazzam bir çatışmanın bulunduğu da bir gerçek. Çoğu analist shiba inu coin geleceği hakkında önemli bilgiler veriyorlar. Bazıları Dogecoin ’den daha iyi bir yere geleceği düşünürken, bazıları aynı fikirde değiller.

Shiba inu coin geleceği üzerine analiz araştırması yapan uzmanların 2021 yılının sonlarına doğru değerinde bir sıfır eksilteceğini düşünmektedir. En az bir sıfır atması durumunda 0.000035 $ bandında işlem yapacağı düşünülüyor. Fakat 11.09.2021 tarihi itibariyle piyasada 0,00000688 $ bandında işlem aldığı görülmektedir. Bu oranlara bakıldığında shiba coin bahsedilen trendi yakalaması zor olacaktır. Çünkü sezonu kapatmasına yalnız 3 ayı kaldı.

Değerinin ileri senelerde bazı alt coinlere taş çıkaracağı konuşulmaktadır. Fakat bunların hepsi kişisel ön görü ve analiz neticesinde oluşmaktadır. Siz eğer alt coinler arasında shiba yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kendi verilerinizi hesaba katmalısınız. Çünkü piyasada çok ciddi manipüle eden bir kitlenin aktif görev gördüğü bilinmektedir. Yatırımcıları yanlış yönlendiren onlarca kişi sebebiyle, insanlar kripto paralardan zarar ediyorlar.

Shiba İnu Coin Fiyat Tahminleri

Bitcoin bile ilk çıktığında 50 cent bir fiyattan işlem görüyordu. Durumun özellikle böyle küçük rakamlardan oluşması bazı yatırımcıları binlerce almaya itti. Aradan geçen 20 sene içinde taktir edersiniz ki muazzam bir seviyeye ulaştı. Shiba inu coin fiyat tahminleri yapan uzmanların bu coinin önümüzdeki yıllar içerisinde oldukça değerleneceğini düşünmektedir. Özellikle yatırım için çok ufak miktarların yeterli olması da artı bir pozisyon olarak görülüyor.

Yurtdışında önemli analizlerde başarılı olan yatırımcıların shiba inu coin geleceği hakkında parlak fikirleri bulunmaktadır. Özellikle şuan ki değerinin 3 yıl içerisinde yüzde 500 oranında büyüyeceğini düşünüyorlar. Bu rakam ne kadar gerçekçi olabilir bilinmez. Fakat Dogecoin gibi alt coinler bu sıçramaları yapmayı başardılar. Yatırımcıların shiba coin ilgisi artıkça bunun olması imkansız olmayacaktır.

Geçen aylar içerisinde ciddi bir düşüş trendi oldu. Bütün coinler ciddi anlamda değer kaybetmeye devam ettiler. Bazıları çok hızlı bu sorundan toparlansalar da shiba 13 haziranda bunu kırabildi. Analiz yaparken bu tarzda düşüş trendleri özellikle takip edilmelidir. Çünkü uzun soluklu coin tutmayı isteyenler için bu önemli bir risk oluşturmaktadır. Ciddi bir seviye kaybından sonra coinlerin toparlanma süreci uzun vadelere yayılıyor. Bu konuda manipüle olunmaması için iyi analizleri sizde gözden geçirmeniz gerekmektedir.