Bugün birkaç başlık altında sizlere Payeer ödeme sisteminden bahsedeceğim.

Payeer Kart Nedir?

Payeer, son zamanlarda artış gösteren ruble kazanma siteleri ile birlikte ünlenmeye başladı. Çünkü siteye entegre olarak anlık olarak kullanıcıya para alma ve para ödeme avantajı sağlıyor. Bu sayede site sahipleri kullanıcılara para ödemek için  saatlerini harcamıyorlar.
Eğer siz de bir para kazanma sitesi açmayı düşünüyorsanız ve anlık ödemeler yaparak kullanıcılarınızı mutlu etmek istiyorsanız kesinlikle Payeer kullanabilirsiniz. Türkiye üzerinden Payeer hesabınıza para yükleyebilirsiniz.
Payeer üzerinden aşağıdaki ürünlerin ticareti için para gönderimi yapmak yasaktır. Tespit edilmesi halinde o ülkedeki polislere bildirilebilirsiniz.
  • -Narkotik  ilaçlar ve maddeler,
  • -Tütün ve sigara ürünleri,
  • -Değerli taşlar ve metalleri ve bunların parçaları,
  • -Kullanılmış kozmetik,
  • -Kötü amaçlı yazılım,
  • -Silahlar ve mühimmat,
  • -Tehlikeli ve bozulabilir ürünler,
  • -Bireylerin kişisel verileri.
Payeer’in koymuş olduğu kurallara dikkat etmenizi öneririm. Payeer para transferinizi iptal edebilir.
Payeer sisteminin güzel yönleri oldukça fazla.
-Payeer bünyesinde Bitcoin ve Etherum barındırabilirsiniz.
– Site içerisinde bulunan takas yöntemi sayesinde bakiye takası yapabilirsiniz. Mesela Ruble verip Bitcoin alabilirsiniz. Sitenin desteklediği tüm para birimlerinde takas yapabilirsiniz. Böylece güvenilir Bitcoin alma yada satma siteleri aramanıza gerek kalmaz. Her şeyi Payeer üzerinden yapabilirsiniz.
Payeer nedir? Payeer kart nasıl alınır?

Payeer nedir? Payeer kart nasıl alınır?

 

Resimde gördüğünüz gibi, kullanıcılar tekliflerini ortaya koyarlar ve siz de istediğiniz teklifi kabul ederek ödemenizi yapıp karşılığında Bitcoin alabilirsiniz.
Payeer sisteminin bir güzel yanı da hesap açmak için alt yaş limitinin bulunmaması ve kayıt olurken T.C Kimlik bilgileri gibi özel bilgiler istememesi.
İsterseniz MasterCard altyapısı kullanan ve tüm dünyada geçerli olan Payeer kartınızı çıkartabilirsiniz. Ama ne yazık ki ülkemizde kullanılamıyor. Umarım yakın zamanda ülkemizde de kullanıma açılır. Bu bizim için çok kolaylık olur gerçekten.
Payeer Kart Nasıl Alınır?

Payeer Kart Nasıl Alınır?

Payeer kartın desteklendiği bir ülkede mesela Almanya’da yaşıyorsanız  10 dolar karşılığında Payeer kartını alabilirsiniz.
Siz de Payeer’in avantajlı dünyasına katılmak ve kolaylıkla ödeme yapıp ödeme almak istiyorsanız aşağıdaki görsele tıklayarak üye olabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum kısmında belirtebilirsiniz.