Oldukça işlevsel bir akıllı saat olan Mi Band için saat arayüzünü değiştirme yazısı ile karşınızdayım. Bu yazıda yer alanları uygulayarak artık sizler de saat arayüzüne çeşitli oyunlar veya dizileri çağrıştıran tipler ile donatabilirsiniz. Elbette bu konuda oldukça geniş bir kategori ve tasarım türü olduğunu da belirtmem gerekiyor. Aklınıza gelebilecek türlü tasarımların yer aldığı bu uygulamaları gelin birlikte tanıyalım.

Saat Ekranı Nasıl Değiştirilir?

Bildiğiniz üzere Mi Fit uygulamasında saat ekranının değiştirilebilmesi için çeşitli tasarımlar mevcut. Ancak bu tasarımların sayısı ne yazık ki oldukça az ve birçok kullanıcı için yetersiz kalabiliyor. Bu yüzden de sizlerle birlikte saat arayüzünü değiştirmek için farklı uygulamalardan yararlanacağız.

Mi Band 5 – WatchFace for Mi Band 5

S7AHhYOAQ6b9Rs1fJlZ7H78y0y E3C0Q1MKRQf5 2VLd0butwjakZzbt9T3TgDcsQ=w1920 h941 rw Oldukça işlevsel bir akıllı saat olan Mi Band için saat arayüzünü değiştirme yazısı ile karşınızdayım. Bu yazıda yer alanları uygulayarak artık sizler de saat arayüzüne çeşitli oyunlar veya dizileri çağrıştıran tipler ile donatabilirsiniz. Elbette bu konuda oldukça geniş bir kategori ve tasarım türü olduğunu da belirtmem gerekiyor. Aklınıza gelebilecek türlü tasarımların yer aldığı bu uygulamaları gelin birlikte tanıyalım.

Yukarıdaki bağlantıda yer alan uygulama saat arayüzünü özelleştirmek için benim de kullanmış olduğum uygulamalardan birisidir. İçerisinde hem Türkçe dil hem de çeşitli dillerde yüzlerce farklı tema bulunuyor. Bunlardan birisi de aşağıdaki gibi birçoğumuzun oynadığı GTA oyununun ilk serilerinden birisine ait olan temadır. Son günlerde sosyal medyada da gündem olan bu temayı sizler de bilekliğinize bu uygulama üzerinden kolayca yerleştirebilirsiniz.

Mi Band GTA Temasi Oldukça işlevsel bir akıllı saat olan Mi Band için saat arayüzünü değiştirme yazısı ile karşınızdayım. Bu yazıda yer alanları uygulayarak artık sizler de saat arayüzüne çeşitli oyunlar veya dizileri çağrıştıran tipler ile donatabilirsiniz. Elbette bu konuda oldukça geniş bir kategori ve tasarım türü olduğunu da belirtmem gerekiyor. Aklınıza gelebilecek türlü tasarımların yer aldığı bu uygulamaları gelin birlikte tanıyalım.
Mi Band GTA Teması

Eğer bu uygulama sizlerin işine yaramadıysa veya benim bilekliğim / saatim farklı bir model diyorsanız kendinize uygun modeli geliştiricinin sayfasından seçebilirsiniz. Bu sayede direkt olarak kendi bilekliğinize uygun uygulamayı indirebilir ve geçerli işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Seçilen Arayüz Bilekliğe Nasıl Uygulanır?

Eğer bilekliğinize uygun olan temayı seçtiyseniz şimdi de bunu nasıl bileklik ekranına uygulayacağınız kısmına geçelim. İlk olarak bunun oldukça basit bir işlem olduğunu belirtmem gerekiyor. Daha sonrasında bilekliğiniz daha güzel bir görünüme kavuşacaktır.

Uygulama içerisinden kendinize bir arayüz beğendikten sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Seçtiğiniz arayüzü uygulamak için ilk olarak telefonunuza arayüzü indirin.
  • Telefonunuza arayüzü indirdikten sonra ise Mi Fit uygulamasına giriş yapmalısınız.
  • Mi Fit uygulamasına girdikten sonra ise bilekliğinizi seçerek Mağaza kısmına girin.
  • Mağaza kısmına girdikten sonra sağ üst kısımda yönetici adında bir alan belirecektir.
  • Yönetici alanına girdiğiniz zaman indirmiş olduğunuz özel temayı bilekliğiniz ile senkronize edebilirsiniz.

Mi Band’i daha güzel ve özel bir görünüme kavuşturmak bu kadar basit. Sizi belki de daha fazla spor yapmaya teşvik edecek temalar ile artık daha güzel bir bilekliğe sahip olabilirsiniz. Herhangi bir adımda takılmanız durumunda da bunu yorumda belirtebileceğinizi unutmayın.