6a00d83451b36c69e201b8d1dd01b9970c 800wi YouTube kanal sahiplerini şaşırtan haber. Youtube kanallarına an itibari ile erişilemiyor. Sorunun kaynağı bir siber saldırı veya sunucu kaynaklı olarak düşünülüyor.  Her gün yeni video atıp atmadığını kontrol etmek için girdiğimiz kanallar şuan görüntülenemez durumda. Kanal sahipleri veya ne olduğunu merak edenler YouTube destek ekibine mail yağdırıyorlar.  Sorunun kısa sürede düzeltilmesini umuyoruz. Kanalların yüklemiş olduğu videolar izlenebilir durumda ve herhangi bir sorun bulunmuyor ama kanal sayfalarına girmek istediğimizde böyle bir hata ile karşılaşıyoruz. Bu hatayı alan kullanıcılar siteyi veya uygulamadan çıkmak durumunda kaldılar. Bu durum da YouTube için mali bir kayıp demek. Sistemin milyonlarca kullanıcısı olduğunu unutmayalım. 
YouTube kanal sahiplerini şaşırtan haber. Youtube kanallarına an itibari ile erişilemiyor. Sorunun kaynağı bir siber saldırı veya sunucu kaynaklı olarak düşünülüyor. 
Her gün yeni video atıp atmadığını kontrol etmek için girdiğimiz kanallar şuan görüntülenemez durumda. Kanal sahipleri veya ne olduğunu merak edenler YouTube destek ekibine mail yağdırıyorlar. 
Sorunun kısa sürede düzeltilmesini umuyoruz. Kanalların yüklemiş olduğu videolar izlenebilir durumda ve herhangi bir sorun bulunmuyor ama kanal sayfalarına girmek istediğimizde böyle bir hata ile karşılaşıyoruz.
Bu hatayı alan kullanıcılar siteyi veya uygulamadan çıkmak durumunda kaldılar. Bu durum da YouTube için mali bir kayıp demek. Sistemin milyonlarca kullanıcısı olduğunu unutmayalım.