Güzel sahilleri, iç içe geçmiş sokakları, enfes yemekleri ve gezilip görülmeye değer onlarca yeri ile dünyanın sayılı turizm yerleşkelerinden biri diyebiliriz. Çin’den başlayarak Tayland Körfezi’ne kadar uzanan ve Truong Son Range Dağları üzerine kurulmuş bir ülkedir. Hareketli ve bir o kadar canlı Ho Chi Minh, birbirinden güzel, bozulmamış ve harika manzaralar eşliğinde plajları olan Nha Trang bunlardan sadece birkaçıdır.

Vietnam Rehberi

Vietnam’ın başkenti olan Hanoi oldukça ilgi çekici bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Vietmam Rehberi olarak size yardımcı olursak büyük parkları, otantik binaları, kiliseleri görülmeye değer bir yapıdadır. Bünyesinde bulunan ve aynı zamanda 1019 yaşında olan Literature Tapınağı bir üniversitedir. Buraya da uğramadan geçmeyin derim. 3000 den fazla mağara ve kayalıkları içerisinde bulunduran ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası listesine alınan Halong Körfezi enfes manzarası ve denizin ortasında oluşmuş adacıklar sayesinde sizi hiç düşünemeyeceğiniz şekilde etkileyen yerler arasında.

Vietnam vizesi 2 Small Güzel sahilleri, iç içe geçmiş sokakları, enfes yemekleri ve gezilip görülmeye değer onlarca yeri ile dünyanın sayılı turizm yerleşkelerinden biri diyebiliriz. Çin'den başlayarak Tayland Körfezi'ne kadar uzanan ve Truong Son Range Dağları üzerine kurulmuş bir ülkedir. Hareketli ve bir o kadar canlı Ho Chi Minh, birbirinden güzel, bozulmamış ve harika manzaralar eşliğinde plajları olan Nha Trang bunlardan sadece birkaçıdır.

Ülkenin eski başkenti olan Ho Chi Minh City de görmeniz gereken yerlerden biri olabilir. Zorlu şartlar altında yapılmış ve bir o kadar da ilginç bir yapıya sahip olan Cu Chi Tünellerini mutlaka gezmeli ve içine girmelisiniz. Abd ile yapılan Vietnam savaşı esnasında açılmış bu tüneller azmin ve başarının birer sembolü haline gelmiştir. Mekong, Sa Pa, Hue, Hoi An, Nha Trang, Da Lat, Ninh Binh gezebileceğiniz diğer yerlerden birkaçıdır.

Site Hakkında

Vietnam’a vize almak artık eskisi kadar zor değildir. Gidiş dönüş tarihinizi belirtmeniz ve pasaportunuz ile başvurmanız yeterli olacaktır. Konsolosluk veya diğer aracı hizmetler sizin rezerve yapmış olduğunuz biletinizin ücretini de ödemenizi isterken Vietnamrehberi sizden böyle bir talepte bulunmuyor. Vietnam vizesi almayı oldukça kolaylaştıran bu site pek çok açıdan kolaylık sağlıyor. Sitenin tüm başvuruları garantilidir. Oluşan yoğunluğa karşın değişme göstererek 10 iş günü içerisinde size geri dönüş sağlar yani vizeniz onaylanmış olur. Acil vize almak istiyorsanız da bunu 3 iş günü içerisinde sonuçlandırmaktadır. Geriye sadece pasaportunuza vizenizin yapıştırılması ve Vietnam Büyükelçiliğine onaylatmak kalıyor.

Vietnam Ticari Vize %C4%B0%C3%A7in Neler Gerekli 1 Güzel sahilleri, iç içe geçmiş sokakları, enfes yemekleri ve gezilip görülmeye değer onlarca yeri ile dünyanın sayılı turizm yerleşkelerinden biri diyebiliriz. Çin'den başlayarak Tayland Körfezi'ne kadar uzanan ve Truong Son Range Dağları üzerine kurulmuş bir ülkedir. Hareketli ve bir o kadar canlı Ho Chi Minh, birbirinden güzel, bozulmamış ve harika manzaralar eşliğinde plajları olan Nha Trang bunlardan sadece birkaçıdır.

Vietnam vizesi hizmetinin Türkiye’deki en güvenilir firması Vietnam Rehberi uzmanları tarafından hazırlanmıştır.