images281929 Bugün sizlere tanıtacağım uygulama sayesinde cep telefonunuzdan her 30 dakikada bir Bitcoin kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz Bitcoin miktarı, Bitcoin'in o anki değerine göre artabilir ya da azalabilir.  Uygulamadaki sistem gayet basit tek yapmanız gereken her 30 dakikada bir girip satoshilerinizi toplamak. Uygulama içerisinde bulunan taş, kağıt, makas sistemi sayesinde daha fazla Bitcoin kazanabilirsiniz. Tabi bu tamamen şansa bağlı.  Bu oyunu oynamak için bir zaman sınırlaması yok. Dilediğiniz zaman oynayıp satoshi kazanabilirsiniz.  Ödemeler nasıl yapılıyor? Ödemeler Coinbase hesabınıza kısa süre içerisinde yapılır. Hesabınıza satoshilerinizi aktarmak için 450 satoshi alt limitini aşmanız gerekiyor. Bu miktar oldukça düşük tutulmuş. Çünkü Coinbase cüzdanına kayıtlı mail adresine Bitcoin yollanırsa işlem ücreti alınmıyor.  Uygulamayı Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz.  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
Bugün sizlere tanıtacağım uygulama sayesinde cep telefonunuzdan her 30 dakikada bir Bitcoin kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz Bitcoin miktarı, Bitcoin’in o anki değerine göre artabilir ya da azalabilir. 
Uygulamadaki sistem gayet basit tek yapmanız gereken her 30 dakikada bir girip satoshilerinizi toplamak. Uygulama içerisinde bulunan taş, kağıt, makas sistemi sayesinde daha fazla Bitcoin kazanabilirsiniz. Tabi bu tamamen şansa bağlı. 
rOLOoV Bugün sizlere tanıtacağım uygulama sayesinde cep telefonunuzdan her 30 dakikada bir Bitcoin kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz Bitcoin miktarı, Bitcoin'in o anki değerine göre artabilir ya da azalabilir.  Uygulamadaki sistem gayet basit tek yapmanız gereken her 30 dakikada bir girip satoshilerinizi toplamak. Uygulama içerisinde bulunan taş, kağıt, makas sistemi sayesinde daha fazla Bitcoin kazanabilirsiniz. Tabi bu tamamen şansa bağlı.  Bu oyunu oynamak için bir zaman sınırlaması yok. Dilediğiniz zaman oynayıp satoshi kazanabilirsiniz.  Ödemeler nasıl yapılıyor? Ödemeler Coinbase hesabınıza kısa süre içerisinde yapılır. Hesabınıza satoshilerinizi aktarmak için 450 satoshi alt limitini aşmanız gerekiyor. Bu miktar oldukça düşük tutulmuş. Çünkü Coinbase cüzdanına kayıtlı mail adresine Bitcoin yollanırsa işlem ücreti alınmıyor.  Uygulamayı Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz.  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
Bu oyunu oynamak için bir zaman sınırlaması yok. Dilediğiniz zaman oynayıp satoshi kazanabilirsiniz. 
Ödemeler nasıl yapılıyor?
Ödemeler Coinbase hesabınıza kısa süre içerisinde yapılır. Hesabınıza satoshilerinizi aktarmak için 450 satoshi alt limitini aşmanız gerekiyor. Bu miktar oldukça düşük tutulmuş. Çünkü Coinbase cüzdanına kayıtlı mail adresine Bitcoin yollanırsa işlem ücreti alınmıyor. 
Uygulamayı Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. 
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
unnamed 1 Bugün sizlere tanıtacağım uygulama sayesinde cep telefonunuzdan her 30 dakikada bir Bitcoin kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz Bitcoin miktarı, Bitcoin'in o anki değerine göre artabilir ya da azalabilir.  Uygulamadaki sistem gayet basit tek yapmanız gereken her 30 dakikada bir girip satoshilerinizi toplamak. Uygulama içerisinde bulunan taş, kağıt, makas sistemi sayesinde daha fazla Bitcoin kazanabilirsiniz. Tabi bu tamamen şansa bağlı.  Bu oyunu oynamak için bir zaman sınırlaması yok. Dilediğiniz zaman oynayıp satoshi kazanabilirsiniz.  Ödemeler nasıl yapılıyor? Ödemeler Coinbase hesabınıza kısa süre içerisinde yapılır. Hesabınıza satoshilerinizi aktarmak için 450 satoshi alt limitini aşmanız gerekiyor. Bu miktar oldukça düşük tutulmuş. Çünkü Coinbase cüzdanına kayıtlı mail adresine Bitcoin yollanırsa işlem ücreti alınmıyor.  Uygulamayı Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz.  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.