Gerçek Adıİsmail Hayatioğlu
Doğum Tarihi10.03.2003
Yaş:19
Boy1.82 cm
EğitimLise
Medeni HaliBekar
Sosyal Medyaİnstagram
Youtube
MeslekRap Sanatçısı
Doğum Yeriİstanbul

Ülkemizde son dönemlerde ilgisi katlanarak yükselen müzik dallarından rap için önemli işlere imza atan İsmail Hayatioğlu kimdir? Hayatı, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu gibi pek çok soru hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, rapçi İsmail Hayatioğlu kimdir?

İsmail Hayatioğlu’nun Hayatı

Başarısı giderek yükselen bir rapçi olan İsmail Hayatioğlu’nun hayatı oldukça merak ediliyor.  Popüler rap sanatçısının 10 Mart 2003 tarihinde hayata geldiği bilinmekte. Doğma büyüme İstanbullu olan rapçinin hayatının ilk yılları daha çok Bağcılar ilçesi Sancaktepe mahallesi civarlarında geçmiştir. Burada büyüyen ve yetişen Hayatioğlu şimdi de İstanbul’da ikamet etmeye devam ediyor.

Başarılı rap isminin ilkokulunu okuduğu okul Bakırköy İlkokulu olarak biliniyor. Hayatioğlu’nun lise dönemi ise Dündar Uçar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde geçmiştir. Eğitimini burada tamamlayan rapçinin bundan sonraki hayatı da şu anda meşgul olduğu müzik alanı ile devam etmiştir.

İsmail Hayatioğlu Nerelidir? – Memleketi Neresi?

İsmail Hayatioğlu’nun hem doğduğu hem de büyüdüğü şehir İstanbul’dur. Buna ek olarak, İstanbul’un Bağcılar’a bağlı Sancaktepe mahallesinde büyümüştür ve memleketi de yine İstanbul’dur.

İsmail Hayatioğlu’nun Yaşı, Boyu ve Kilosu

İsmail Hayatioğlu, haberimizin yazıldığı tarih itibariyle 19 yaşındadır. Hayatioğlu’nun boyu 1.82 olarak bilinirken kilosu hakkında ise herhangi bir net bilgi bulunmuyor.

WhatsApp Gorsel 2022 10 12 saat 16.31.58 Ülkemizde son dönemlerde ilgisi katlanarak yükselen müzik dallarından rap için önemli işlere imza atan İsmail Hayatioğlu kimdir? Hayatı, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu gibi pek çok soru hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, rapçi İsmail Hayatioğlu kimdir?