İster satın almış olun ister de kira olsun her türlü konut için şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız uzun zamandır sektörün içerisinde yer almaktadır. Bu zamana dek sektörden edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize maksimum memnuniyet garantisi sunulmakta. Sizler de tüm işlemlerinizi önce internet adresimiz üzerinden yapabilir ve tüm süreci tamamen hızlandırabilirsiniz. Buna ek olarak diğer firmaların sunmadığı müşteri  destek hattı gibi birçok avantajın önünüze serilmesi bu süreçte sizin avantajınıza olacaktır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere her zaman için en uygun fiyat ve güven garantisi sunan Octovan bu güne kadar binlerce müşterisine hizmet etmiştir. Birçok başarılı kurum ve işinde tamamen profesyonel isimler ile çalışan firmamız bu sayede sizlere kusursuz bir hizmet anlayışı sağlar. Özellikle de yuvanızın en çok ihtiyaç duyduğu ve hassas olarak nitelendirilen eşyalarına hiçbir şekilde zarar gelmemesini sağlayan Octovan aklınızdaki tüm şüpheleri yok eder. Ayrıca birçok acemi nakliyat firmasının aksine Octovan şirketi tamamen sabit fiyat garantisi ile hareket etmektedir. Bu sayede ev taşıma esnasında veya sonrasında sizlerden hiçbir şekilde ek ödeme talep edilmez. Sizler de tamamen içiniz rahat bir şekilde evden eve nakliyat ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Başarılı ve alanında uzman ekibi ile birlikte yola çıkan Octovan sizlere; ofis taşıma, ev taşıma, depolama ve kolileme hizmeti gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü taşıma hizmetini sunmaktadır. Bu zamana kadar müşterilerinden olumsuz geri dönüş almamak adına elinden geleni yapan şirket ülkemizde evden eve nakliyat ihtiyaçları için en güvenilirlerden birisi konumunda. Burasındaki başarısını da doğru planlama ve tamamen profesyonel bir ekibe borçlu olan Octovan’ın hizmetleri sizi ve ailenizi cezbedecektir. Ayrıca ev veya eşyaların büyüklüğü fark etmeksizin her türlü taşıma imkanı önünüze serilmiş durumdadır. Buna ek parça eşya taşıma gibi hizmetleri ile de adeta hayat kurtaran nakliyat firması ile sizler de değerli vakitlerinizi kaybetmemiş olursunuz. Ayrıca randevu aşamasında belirlenen fiyatlar işlemin sonuna kadar da korunmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde ek ödeme yapmanız gerekmediğinin altını çizmek isteriz.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Kurulduğu günden bu yana tamamen profesyonel ve disiplinli bir çalışmayı kendisine prensip edinen Octovan’ın başarısının tam da buradan geldiğini söylemek mümkün. Bu sayede müşterilerini hüsrana uğratacak hiçbir harekete yer vermeyen nakliyat ekibimiz sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti sağlamış olurlar. Ayrıca birçok kişinin korkusu olan taşıma esnasında eşyalardan bir veya birkaçına zarar gelme durumu Octovan ile tamamen ortadan kalkmış durumda. Eşya koruma politikası ile taşıma esnasında hiçbir eşyanın zarar görmemesini sağlanmış olur. Sizler de yeni evinizde eşyalarınız ile mutlu ve huzurlu bir şekilde oturmaya başlayabilirsiniz. Profesyonel nakliyat hizmetleri için tek çözüm ortağınıza tek bir tıkla ulaşarak tüm süreci anında başlatma imkanına sahip olduğunuzu da unutmayın.