League of Legends bildiğiniz üzere moba türü strateji oyunları arasında en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. League of Legends’ta da RP denen bir şey bulunmaktadır. Peki bu RP nedir, nereden alınır, ne işe yarar? Dilerseniz detaylara geçelim…

Oyunun oldukça geniş bir oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Oyuncu kitlesi de bu kadar fazla olunca oyunun yapımcısı olan Riot Games, oyuncuları oyunda tutmak için çabalamaktadır. Oyun içerisine oyun monoton olmasın, oyuncular oyunun monotonluğundan sıkılmasın diye sürekli olarak yeni içerikler eklenmesi için güncellemeler gelmektedir. Bu güncellemeler ile de oyuna oyuncular tarafından satın alınabilir içerikler eklenmektedir. Bu içeriklerin çoğunluğu da LoL RP ile satın alınabilmektedir. Peki LoL Rp nedir?

LoL Riot Points Nedir?

photo 2022 08 10 15 21 15 Oyunun oldukça geniş bir oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Oyuncu kitlesi de bu kadar fazla olunca oyunun yapımcısı olan Riot Games, oyuncuları oyunda tutmak için çabalamaktadır. Oyun içerisine oyun monoton olmasın, oyuncular oyunun monotonluğundan sıkılmasın diye sürekli olarak yeni içerikler eklenmesi için güncellemeler gelmektedir. Bu güncellemeler ile de oyuna oyuncular tarafından satın alınabilir içerikler eklenmektedir. Bu içeriklerin çoğunluğu da LoL RP ile satın alınabilmektedir. Peki LoL Rp nedir?

League of Legends oyununda 3 adet para birimi bulunmaktadır. Bunlar Riot Points, Mavi Öz ve Turuncu Öz’dür. Bunlardan sadece Riot Points gerçek para ile satın alınabilmektedir.

Riot Points ile diğer iki para birimi ile alamayacağınız oyun içi içerikleri satın alabilir ve oyunda istediğiniz içeriklere sahip olabilirsiniz. Riot Points satın alarak hem oyun yapımcılarını desteklemiş olursunuz, hem de oyun içerisinde nasıl oynamak istiyorsanız o şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Kısacası LoL RP, oyun içerisinde çoğunlukla herkeste olmayan içerikleri satın alabilmenize olanak sağlayan, gerçek para ile satın alabileceğiniz bir para birimidir. Bu RP’yi hem League of Legends üzerinden satın alabilirsiniz hem de Kopazar.com gibi e-pin sitelerinden satın alabilirsiniz. 

Peki uygun fiyatlarla RP nereden satın alınır?

League of Legends Riot Points almak istiyorsanız Kopazar.com’u kesinlikle tercih etmenizi öneririz! Hem 15 yıllık tecrübesi ve sektörde olmasından dolayı sağladığı güven hem de RP’yi uygun fiyatlarla satmalarından kaynaklı olarak Kopazar’ı tercih edebilirsiniz.

Kopazar.com üzerinden gerçekleştireceğiniz satın alımlarınızda e-pin’i zaten ucuz alıyorsunuz, bunun da üstüne bonus kazanıyorsunuz! Bu bonuslarınızı da bir sonraki Kopazar alışverişlerinizde kullanarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Peki satın alım işlemi nasıl gerçekleşiyor?

  1. Öncelikle kopazar.com/league-of-legends-riot-point adresine giriş yapıyoruz.
  2. Burada satın alımdan önce üye girişi yapmamız gerekiyor. Üyeliğiniz var ise giriş yapınız yok ise kolayca üye olabilirsiniz.
  3. Üye olduktan sonra kaç TL’lik bir satın alım yapacaksanız ona göre bir bakiye yükleme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bakiye de yükledikten sonra 1. maddede yer alan adresten hangi RP paketini almak istiyorsanız satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Satın aldıktan sonra Kopazar.com’un sizi yönlendirmesi ile e-pin kodunuza ulaşabilecek ve League of Legends’da kodunuzu girerek, satın almış olduğunuz indirimli RP’yi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

İşte Kopazar üzerinden indirimli bir şekilde LoL RP almak bu kadar kolay! Hemen sen de Kopazar’ın indirimli RP satışından faydalanmak ve satın alımlarında bonus kazanmak için Kopazar.com’u ziyaret et ve bu fırsatı kaçırma!