İnstagram kullanan ve özellikle de stalk yapan kişilerin sıkça kullandığı bir program olan LiLi apk en güncel apk sürümü olan versiyonu sizlerle. Bu sürüm artık hataların tamamen çözülmesiyle birlikte yayın hayatına uzun bir süredir devam etmektedir. Dilerseniz sizler de aşağıdaki butonlar aracılığıyla LiLi programının v9 sürümünü hemen indirebilirsiniz.

LiLi Uygulamasının Özellikleri Nedir?

  • Gizli profillerin içerisinde bulunan fotoğraf, video ve hikayeleri HD kalitede indirme.
  • Takip edilen profilleri görüntüleme.
  • Kişiyi takip eden profilleri görüntüleme.
  • Kişinin profil fotoğrafını büyütme ve indirme.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak benzer birçok özelliğin bulunduğu LiLi uygulamasının v8, yani en güncel sürümünü sitemiz aracılığıyla indirmeniz mümkün. Ardından ise fotoğrafını büyütmek veya içerisinde bulunan fotoğrafları indirmek için bu uygulamayı rahatça kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak kullanıcı dostu bir tasarımla karşımıza çıkan LiLi için oldukça kolay bir kullanım olduğunu da belirtmek gerek. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra en sağ üst köşede bulunan arama alanına hedef kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise profilin içerisinde bulunan fotoğraflara, videolara vs. özgürce göz atabilirsiniz.

Size her gün için ücretsiz birkaç kullanım hakkı sunan LiLi bu sayede paralı uygulamalardan sizleri kurtarmaktadır. Ancak dilerseniz küçük ücretler karşılığında her gün daha fazla profile bakabilir veya reklamları kaldırabilirsiniz. Ancak bu durumun tamamen isteğe bağlı olduğunu da hatırlatmak gerek.

İnstagram’da takip isteğinizi kabul etmemiş olan veya doğrudan herhangi bir gizli profilin içerisini görmenize imkan sağlayan LiLi güncel apk v8 indir yazımız sayesinde sizler de bu imkandan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazımızın en altında bulunan indirme butonunu kullanmak olacaktır. Eğer uygulama inmezse veya herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bunları alttaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz. Bu sayede elimden geldiğimce sizlere yardımcı olabilirim.

LiLi gizli profilleri görüntüleme uygulaması artık en stabil sürümlerinden birisine kavuştuğu için kullanıcılar tarafından da rahatça kullanılabilmekte. Sizlere sunulan bu ücretsiz hizmetten yararlanmanız için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve telefonunuza kurmak olacaktır. Ardından İnstagram hesabınızla uygulamaya giriş yapabilir ve gizlice görüntülemek istediğiniz profillere rahatlıkla bakabilirsiniz.


Lili Güncel Sürüm İndir

Facebook Hesabından Numara Nasıl Kaldırılır?