kasap doner5BC4B0guanabey.com5D  Kasap Döner Bitcoin Kabul Etmeye Başladı Ülkemizde müşterilerine güzel dönerler ve et ürünleri sunan Kasap Döner yeni çağa kendini hazırlıyor. Bitcoin'in ülkemizdeki çıkışının farkındalar ve bunu kendileri için bir artıya çevirme peşindeler. Bunun için de artık müşterilerine Bitcoin ile hesaplarını ödeme imkanı sunuyor.  Kasap Döner genel müdürü Bahar Özürün yaptığı konuşmada ''Dijital para birimi olan Bitcoin'i tüm şubelerimizde kullanarak isteyen müşterilerimizin ödemelerini bu yol ile yapmalarını sağlayacağız'' açıklamasında bulundu. Müşteriler, Bitcoin cüzdanlarından Kasap Döner çalışanlarının kendilerine gösterdiği karekodu okutarak kolayca ödemelerini yapabilecekler.  Ülkemizde son zamanlarda Bitcoin ile ödeme yapılabilecek yerlerin sayısı artmaya başladı. Bazı sanal marketler, yani internet üzerinden alışveriş imkanı sağlayan siteler hali hazırda Bitcoin ile ödeme kabul ediyorlar. Ama insanların sokaklarda ve Avm'lerde bulunan mekanlarda da Bitcoin ile ödeme yapabilmeleri oldukça hoş bir durum.  Kasap Döner'in  bir tavuk dönerin fiyatlandırma olarak 0.0019833 Bitcoin ( Yaklaşık106 TL) miktarını uygulaması çıkan dedikodular arasında. Tabi bu tamamen gerçek değil. Yakın zamanlarda yapılacak olan açıklamalarda fiyat tarifesini açıklayacaklardır. Bu durum ve son zamanlarda devlet yetkililerinin Bitcoin hakkında yapmış oldukları konuşmalar diğer firmaları da cesaretlendirecektir. İlerleyen günlerde haberlerde Bitcoin ile ödeme yapılabilecek yeni firmaların çıktığını görebiliriz. 

 Kasap Döner Bitcoin Kabul Etmeye Başladı

Ülkemizde müşterilerine güzel dönerler ve et ürünleri sunan Kasap Döner yeni çağa kendini hazırlıyor. Bitcoin’in ülkemizdeki çıkışının farkındalar ve bunu kendileri için bir artıya çevirme peşindeler. Bunun için de artık müşterilerine Bitcoin ile hesaplarını ödeme imkanı sunuyor. 
Kasap Döner genel müdürü Bahar Özürün yaptığı konuşmada ”Dijital para birimi olan Bitcoin’i tüm şubelerimizde kullanarak isteyen müşterilerimizin ödemelerini bu yol ile yapmalarını sağlayacağız” açıklamasında bulundu.
Müşteriler, Bitcoin cüzdanlarından Kasap Döner çalışanlarının kendilerine gösterdiği karekodu okutarak kolayca ödemelerini yapabilecekler. 
Yg5npj  Kasap Döner Bitcoin Kabul Etmeye Başladı Ülkemizde müşterilerine güzel dönerler ve et ürünleri sunan Kasap Döner yeni çağa kendini hazırlıyor. Bitcoin'in ülkemizdeki çıkışının farkındalar ve bunu kendileri için bir artıya çevirme peşindeler. Bunun için de artık müşterilerine Bitcoin ile hesaplarını ödeme imkanı sunuyor.  Kasap Döner genel müdürü Bahar Özürün yaptığı konuşmada ''Dijital para birimi olan Bitcoin'i tüm şubelerimizde kullanarak isteyen müşterilerimizin ödemelerini bu yol ile yapmalarını sağlayacağız'' açıklamasında bulundu. Müşteriler, Bitcoin cüzdanlarından Kasap Döner çalışanlarının kendilerine gösterdiği karekodu okutarak kolayca ödemelerini yapabilecekler.  Ülkemizde son zamanlarda Bitcoin ile ödeme yapılabilecek yerlerin sayısı artmaya başladı. Bazı sanal marketler, yani internet üzerinden alışveriş imkanı sağlayan siteler hali hazırda Bitcoin ile ödeme kabul ediyorlar. Ama insanların sokaklarda ve Avm'lerde bulunan mekanlarda da Bitcoin ile ödeme yapabilmeleri oldukça hoş bir durum.  Kasap Döner'in  bir tavuk dönerin fiyatlandırma olarak 0.0019833 Bitcoin ( Yaklaşık106 TL) miktarını uygulaması çıkan dedikodular arasında. Tabi bu tamamen gerçek değil. Yakın zamanlarda yapılacak olan açıklamalarda fiyat tarifesini açıklayacaklardır. Bu durum ve son zamanlarda devlet yetkililerinin Bitcoin hakkında yapmış oldukları konuşmalar diğer firmaları da cesaretlendirecektir. İlerleyen günlerde haberlerde Bitcoin ile ödeme yapılabilecek yeni firmaların çıktığını görebiliriz. 
Ülkemizde son zamanlarda Bitcoin ile ödeme yapılabilecek yerlerin sayısı artmaya başladı. Bazı sanal marketler, yani internet üzerinden alışveriş imkanı sağlayan siteler hali hazırda Bitcoin ile ödeme kabul ediyorlar. Ama insanların sokaklarda ve Avm’lerde bulunan mekanlarda da Bitcoin ile ödeme yapabilmeleri oldukça hoş bir durum. 
Kasap Döner’in  bir tavuk dönerin fiyatlandırma olarak 0.0019833 Bitcoin ( Yaklaşık106 TL) miktarını uygulaması çıkan dedikodular arasında. Tabi bu tamamen gerçek değil. Yakın zamanlarda yapılacak olan açıklamalarda fiyat tarifesini açıklayacaklardır.
Bu durum ve son zamanlarda devlet yetkililerinin Bitcoin hakkında yapmış oldukları konuşmalar diğer firmaları da cesaretlendirecektir. İlerleyen günlerde haberlerde Bitcoin ile ödeme yapılabilecek yeni firmaların çıktığını görebiliriz.