Sosyal medyalarda geçirdiğimiz zamanın ve üye sayısının artması ile ticaret ortamı da arttı. Ticaret ortamı artınca da satılan ürün sayısı ve satan kişi de aynı oranda arttı. Hal böyle olunca hamarat ev hanımları eğer örgü biliyorsa ördüklerini sattı ve hala satıyor. Mağaza sahibi olanlar ürünlerini teşhir edip sattılar derken instagramı sadece ihtiyaçlarını karşılamak için kullananlar oldu. Bu makalemde instagramda satış yapmak isteyen binlerce kişiye destek olmak ve fikirlerimi paylaşmak için yazmak istedim. Peki instagram’da neler satılır? Hem neler satılacağı hakkında fikir edinirken hem de nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer bir mağazaya sahip değilseniz ve yeni bir işe başlayacaksanız öncelikle el emeği ürünleriniz varsa bu yöne yönelmenizi öneririz. İlla ki örgü olmak zorunda değil, boyama, dikiş, yemek yapmak, salça ve turşu gibi ev yapımı kışlıklar yapmak ve daha birçok şekilde yeniliklerle yolunuzu aydınlatabilirsiniz. Bunlar zor diyenlere de tavsiyemiz teraryum gibi kolay hediyelik eşyalar yapıp satmaktır. Teraryum konusunu ele alırsak;

İnstagramda teraryum nasıl satılır?

Teraryum fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir.  içindeki malzemelerin kalitesine göre fiyat ve kar marjı koyabileceğiniz yönde bir ürün. İnstagram fotoğraf amaçlı açılmış bir sosyal medya aracı olduğu için görsellik çok önemli. Bu yüzden iyi bir fotoğraf makinesi ilk ihtiyacınız olabilir. Diğer ihtiyaçlarınız ise toptan teraryum malzemesi satan bir firma bulmak.. firmayı bulduğunuzda zaten ürünlere kolayca ulaşacaksınız. Eğer zaman olarak yoğun değilseniz çiçekçileri gezip orkide, sukulent gibi canlı teraryum içine koyulan bitkilerin fiyatlarını araştırıp topluca satın alabilirsiniz.

teraryum Sosyal medyalarda geçirdiğimiz zamanın ve üye sayısının artması ile ticaret ortamı da arttı. Ticaret ortamı artınca da satılan ürün sayısı ve satan kişi de aynı oranda arttı. Hal böyle olunca hamarat ev hanımları eğer örgü biliyorsa ördüklerini sattı ve hala satıyor. Mağaza sahibi olanlar ürünlerini teşhir edip sattılar derken instagramı sadece ihtiyaçlarını karşılamak için kullananlar oldu. Bu makalemde instagramda satış yapmak isteyen binlerce kişiye destek olmak ve fikirlerimi paylaşmak için yazmak istedim. Peki instagram’da neler satılır? Hem neler satılacağı hakkında fikir edinirken hem de nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnstagram’dan Teraryum Satmak

Canlı teraryum hem daha sevimli dururken hem de daha çok satılıyorlar. Teraryum malzemelerine sahip olduktan sonra çeşitli videolara izleyerek ve yaklaşan özel günleri takip ederek bir ürün yapıp fotoğrafını hesabınıza yüklemelisiniz. Sevgililer günü yaklaşıyorsa aşk temalı, anneler günü yaklaşıyorsa anne ve sevgi temalı, öğretmenler günü için öğretmenlere özel figürler ekleyip satabilirsiniz. Eğer teraryumları toptan ve hazır olarak alıp satmak istiyorsanız bu da olabilir ve iyi bir fikir.

Takipçi oranı intagramda çok önemli bir konu sizden bir şey satın almadan önce takipçi sayınıza bakarlar çünkü; güvenli alışveriş yapmak her şeyden önce gelir ve size güvenmek isterler. Takipçi sayınızı arttırmak için hileli yollara başvurmanıza ya da para vermenize hiç gerek yok. Etiketlerini doğru girerseniz (fotoğraf altına hasthag) ve çekilişler yaparsanız takipçi sayınız artacaktır. Örneğin açılışa özel çekiliş yapın ve bir kişiye teraryum hediye edin bunun için de sayfanızı beğenmelerini ya da gönderilerinizi beğenmelerini şart koşun. Çekilişler için bir bütçe ayırın ve her özel gün için bir teraryum hediye ederek devam edin. Sizi seven ve takip eden sayısı gün geçtikçe artacaktır. Güven ve memnuniyet arttıkça da para kazanmaya başlayacak belki de ileride mağazalar açacaksınız.

Ürün satmaya başladıysanız da hikâye kısmından alıcıların memnuniyetlerini paylaşmayı unutmayın. Bu en çok ilgi gören ve tutulan instagram hareketidir. Hikaye kısmında bir şey paylaşmayan bir firma genellikle çok şey kaybetmiş olur.

Öte yandan, sizlerde ticaretin dışında kendinize has çiçek, hediye veya teraryum gibi ürünler almak istiyorsanız sizi de unutmadık. https://www.kalitecicek.com sitesine giderek uygun fiyatlar ile çiçek, hediyelik eşya veya teraryum gibi ürünleri kolaylıkla ve güvenle alabilirsiniz.