İnstagram’daki takipçilerinizin kaliteli olması, sahibi olduğunuz instagram profilinizin de kalitesini yansıtır. Düşük veya orta kaliteli bir takipçi kitlesi İnstagram’daki kalitenizi aşağıya çekerek sizi düşüşe geçirir; yüksek kaliteli İnstagram takipçileri ise daha fazla etkileşimde bulunarak “Keşfet” bölümüne çıkmanıza yardımcı olur. İnstagram Keşfet bölümüne çıkan bir fotoğraf veya video geçmişte aldığı görüntüleme sayılarına göre değişiklik göstermekle birlikte bazen birkaç kat bazen de 10 kattan daha fazla görüntüleme alır. Bu durum da hesabınıza olumlu yansıyacak ve büyüme eğriniz günden güne yükselerek devam edecektir.

Bir İnstagram profilinin hayal edilen yere gelebilmesi için çok fazla etkileşime ihtiyacı vardır. Etkileşimin en çok yapıldığı yer olan İnstagram Keşfet, İnstagram profilinizin büyümesi için olmazsa olmaz bir yerdir. Bir defa Keşfet’e çıkmaya başladığınızda belirli aralıklarla Keşfet’e çıkmaya devam edersiniz. Bu da İnstagram profilinize takipçibeğeni ve izlenme olarak geri döner.

En İyi 5 İnstagram Takipçi Analiz Uygulaması

İnstagram profilinizin etkileşimleri yüksek olduğunda:

  • Profilinizin Keşfet’te kalma süresi günden güne uzar.
  • Reklam alabilme gücünüz ger geçen gün artar.
  • Reklam alabilme gücünüzün artması ise size büyüyerek devam eden kazançlar sağlar.

İnstagram hesabınızın etkileşimleri düşük olduğunda ise:

  • Profiliniz hiçbir zaman Keşfet’e çıkmaz.
  • Bilinen bir İnstagram hesabı olmak istiyorsanız, düşük kaliteli takipçilerle hesabınızı yükseltemezsiniz.
  • Bilinen veya günden dışında kalan, düşük takipçiye veya düşük kaliteli takipçiye sahip hesabınıza reklam alamaz; herhangi bir gelir elde edemezsiniz.

İster İnstagram’da tanınmış bir profil olmayı isterseniz de satış yapmayı amaçlayın; her ikisi içinde önemli olan kısım Yüksek Kaliteli Takipçi’ye sahip olmanızdır. İnstagramedya, 2016 yılından beri diğer konularda olduğu gibi bu konuda da sizi desteklemekte; zirveye çıkan bu yolda daima arkanızdadır.

 

Hemen, “INDIRIM15” kodunu kullanarak kısa süreliğine geçerli %15 İndirim‘den faydalanabilir; Yüksek Kaliteli Takipçiler ile İnstagram profilinizi zirveye taşıyabilirsiniz.

  • İnstagram Sosyal Medya Hizmetleri’ne göz atmak için tıklayın.