INSTAGRAM PANEL NEDİR FONKSİYONLARI NELERDİR

Bu devirde sosyal medya hesabı olmayan kişi sayısı sanırım oldukça azdır. Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden her türlü paylaşım yapılabilmektedir. Sosyal medya hesapları arasında en popüler olan Instagram milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Kimileri hiçbir beklentisi olmadan kullanmakta iken, büyük bir çoğunluk ise daha çok kişi tarafından takip edilmek, Instagram fenomeni olmak ya da para kazanmak için ınstagram’ı kullanmaktadır. Instagram hesabının binlerce kişi tarafından dikkat çekmesi için takipçi sayısının fazla olması gerekir. Takipçi sayısını arttırmak için bazı kullanıcılar hiçbir şey yapmaz iken bir kısım kullanıcı grubu ise takipçi sayısının artmasına yönelik birtakım uygulamaları kullanmaktadır. Ticari faaliyetlerini daha fazla kişi tarafından dikkat çekmesini isteyen kişiler ya da instagram paylaşımlarının daha fazla popüler olması için kullanılan Instagram panel nedir? Fonksiyonları nelerdir?

INSTAGRAM PANELİ VE FONKSİYONLARI

Instagram paneli, takipçi sayısının arttırılması yöntemidir. Script adı verilen bir program kodlaması sayesinde takipçi sayısının artırılması amaçlanır. Daha net bir ifade ile açıklamak gerekirse, Instagram panel hizmeti sayesinde otomatik olarak takipçi sayınızı arttırmaktadır. İnstagram panelinden faydalanabilmek için iki farklı yöntem kullanılmaktadır. Panel sayesinde kendi İnstagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz ya da Instagram üzerinden sitenizi ziyaret eden kullanıcılara Kredi satışı yaparak kendilerine takipçi satın almalarını sağlayabilirsiniz. Kendi takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız yapmanız gereken Instagram panel hizmeti veren internet sitelerini ziyaret edip Kredi satın alarak bu krediyle takipçi satın alabilirsiniz. Instagram paneli ticari amaçla kurulmuş bir uygulamadır. Çok fazla Instagram paneli satışı yapan internet sitesi mevcuttur ve bir o kadar da takipçi sayısının artmasını isteyen kişilerde oldukça fazladır. Arz ve talebin yüksek olması kazanılan paranın da miktarında artış sağlamaktadır.

Kaliteli bir Instagram panelinin fonksiyonlarının beklentilere cevap veriyor olması gerekmektedir. Mesela kullanmış olduğunuz panel ile sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen hesapları unfallow yapabilmenizi sağlayan, paylaşımlarınızı takipçi sayısıyla doğru orantıda arttıran, fotoğraf ve video paylaşımlarına eklediği takipçiler aracılığıyla yorum yapılmasını sağlayan çok zengin içerikleri bulunan ınstagram panelleri bulunmaktadır.