Son zamanların en çok konuşulan coin olaylarından birisi olan Qcoin airdrop kampanyası ile ücretsiz Qcoin kazanmanız artık mümkün. Kendisini yenilikçi bir ödeme sistemi olarak tanımlayan Initiative Q, yani kısaca Qcoin’in bir adet değerinin yaklaşık 1 dolar olacağı tahmin ediliyor. Sitede neden bu şekilde bir tahmin yapıldığı sorusuna ise dünya genelinde bu sistemlere artan talebin bunu doğuracağı cevabı verilmiş. Aslında oldukça doğru olan bu açıklamaya katılan insan sayısının hiç de azımsanmayacak kadar olduğunu söylemek gerek. Hatta bu durum öyle bir hal aldı ki Qcoin’in sadece bazı ülkelerde bile 1 milyondan fazla üyesi bulunuyor.

Arkadaşlarını Davet Et Qcoin Kazan

Initiative Q airdrop kampanyası ile ücretsiz Qcoin kazanmanın tek yolu arkadaşlarınızı davet ederek onların üye olmasını sağlamak. Bu kısa işlemle birlikte sizler de ücretsiz Qcoin’lerin sahibi olabilirsiniz. Ancak sistemde bir üyelikten sadece en fazla 5 kişiyi davet edebiliyorsunuz. Bu da bir kişinin bütün airdrop etkinliğine sahip olmaması için güzel bir çözüm olarak düşünülmüş. Sizler de bu kampanya bitmeden Qcoin’lerinizi kapmak için acele edin. Sisteme üye olup ücretsiz coinlerinizi almak için aşağıdaki bağlantıdan üye olabilirsiniz.


Ücretsiz Qcoin Kazan

Initiative Q sistemine dahil olmak için ilk adım olarak e-posta ve isminiz ile kayıt olmanız yeterli. Bunun için de yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sitede belirtilenlere göre eski PayPal çalışanları tarafından ortaya çıkartılan bu projenin temelleri 2018 yılında atılmış. O zamandan beri de kendisini önemli ölçüde geliştirmeyi başaran Qcoin, airdrop kampanyası ile ülkemizde son birkaç gündür popüler olmayı başardı. Ancak bunun öncesinde dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya zaten ulaşmış olan Qcoin ekosisteminin mobil uygulaması da bulunuyor. Sizler de bu mobil uygulamaları cihazınıza yükleyerek fazladan Qcoin kazanabilirsiniz.

Qcoin Android Uygulaması Qcoin iOS Uygulaması

Yukarıdaki uygulamaları telefonunuza yüklemenizin ardından üyelik bilgileri ile giriş yaptığınızda hesabınıza Qcoin airdrop kampanyası dahilinde ücretsiz bakiye eklenecektir. Sizler de bu Qcoin’ler ile birlikte ilerleyen dönemde doğrudan transfer işlemleri yapabilir veya başka bir coine çevirerek satabilirsiniz.