İlahiler Dünyası

İlahi dinlemek kişileri manevi bir atmosfere sokmakta ve içlerinin huzur dolmasına yardımcı olmaktadır. Bu açıdan dolayı ilahiler bulabilmek için çeşitli kaynak arayışlarına girmektedirler. Bunun için ise çeşitli sitelerden arayış içine girmektedirler. Bu konuda kişilerin aklına gelen Youtube kanalıdır. Bu kanal dışında ilahi alanında uzmanlaşmış ve sadece ilahi noktasına yoğunlaşmış olan sitelerde çok fazla tercih edilmektedir. Bunlardan birisi de www.ilahileri.net adresidir. Site hakkında kişilere kolaylık olması açısından bazı noktalara değinilecek olursa şu bilgileri vermek doğru olacaktır.

Sitenin İlahi Arşivi

Site içerisinde tüm ilahileri hemen hemen hepsini bulabilirsiniz. Bu durumda da sizin başka sitelerden arayış içinde olmanıza gerek kalmayacaktır. Aynı zamanda site dili oldukça kolay ve daha önce internet ve bilgisayar kullanma deneyimi olmayan kişiler tarafından da kolaylıkla keşfedilebilir niteliktedir. İlahi müzik noktasında tüm aradığınız bilgilere ulaşabilir ve yüksek kalite ile hem mp3 olarak hem de videolu olarak izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Üyelik Noktası

Site içerisinde daha rahat gezinebilmek ve imkanlardan tüm olanaklarıyla faydalanmak için üye olmanız tavsiye edilmektedir. Site içerisinde sağ üst köşede üye ol butonuyla rahat bir şekilde üyelik sağlama imkanı bulunmaktadır.

Üyelik yaparak ilahi indir seçeneği ile ücretsiz olarak sizlerin ilahi indirmenize yarayacak buton da bulunmaktadır. Üye olarak kendi profilinizi oluşturabilir ve sıklıkla dinlediğiniz ilahileri albüm haline getirerek arasına hoşunuza gitmeyen müziklerin girmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede kesintisiz ilahi dinle menin keyfine varabilirsiniz. Sizin hoşunuza giden ilahi mp3 veya mp4 özellikli videoları yükleyerek başkalarının da bunlardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu sayede diğer üye kullanıcılar tarafından takip edilerek site içerisinde kendi sayfanızı oluşturabilirsiniz. Üye olan ve siteye yeni üyelik yapmak isteyen kişiler için sağ üst köşede geçerli butonlar yer almaktadır. Buralardan siteye üyelik işlemi sağlanabilir.

Arama Butonu Seçeneği

Arama butonu sayesinde kişiler diledikleri müziklere kolayca ulaşma imkanı yakalayabilir. Bu seçenekten üye olmayan kullanıcılarda yararlanabilir. Arama seçeneği sadece mp3 değil aynı zamanda videolarında görüntülenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde ulaşım imkanı sağlayabilir ve dilediğiniz ilahilere ulaşım imkanı bulabilirsiniz. İlahi dinlemek isteyen kişiler ilahinin adına hakim olmaları yeterli olacaktır. Bu arama yapmak için yeterlidir. Sitenin sağladığı diğer kısa yollar ve noktalara bakılacak olursa kendi içerisinde belli gruplara ayırarak kendine özgün çalma listeleri hazırlamıştır.

Bu çalma listeleri örneğin annem ilahileri, duygusal ilahiler, menzil ilahileri gibi… Bu sayede sizlerin kolaylıkla o anki hissettiğiniz duygusal atmosfere göre hareket etmenize de yardımcı olacaktır. Site içerisinde kullanıcıları yorum yapma yetkisi de bulunmaktadır. Bu sayede yapılan yorumlardan çıkarımda bulunarak nasıl bir yol izleyeceğinize dair bilgiler toplayabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Ancak yorun yapabilmek için siteye üyelik sağlamanız gereklidir.