Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook hesap dondurma yöntemi ile karşınızdayız. İçinde bulunduğumuz 2022 yılı için güncel hesap dondurma linki sayesinde sizler de artık Facebook profillerinizi rahatça dondurabilirsiniz.

Facebook Güncel Hesap Dondurma Linki

Facebook profilinizi dondurmak için kullanabileceğiniz güncel link yazının altındadır. Sizlere verilen bağlantıya tıklayarak rahat bir şekilde hesabınızı dondurmanız mümkün. Ancak hesabınızı dondurmadan önce tamamlamanız gereken ufak birkaç adım bulunuyor. O adımlar ise aşağıdaki görselde belirtildiği gibi.

Facebook Hesap Dondurma Sorusu Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook hesap dondurma yöntemi ile karşınızdayız. İçinde bulunduğumuz 2022 yılı için güncel hesap dondurma linki sayesinde sizler de artık Facebook profillerinizi rahatça dondurabilirsiniz.

Facebook hesabınızı neden dondurmak istediğinize ilişkin sorulan bu soruların size sorulma nedeni aslında kullanıcının platformdan neden ayrılmak istediğini belirlemek. Bu sayede sizleri platformda tutmak için kendini geliştiren Facebook ekibi bu tarz soruları kendine rehber edinmektedir. Sorulan bu sorulardan dilerseniz herhangi birini seçebilir, dilerseniz de en üstteki “Sadece bir süreliğine. Geri döneceğim” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.


Facebook Hesabını Dondurmak İçin Tıkla

Yukarıda sizlere verilen Facebook güncel hesap dondurma 2021 linki sayesinde hesabınızı dondurabilirsiniz. Eğer bu kararınızdan vazgeçerseniz ve hesabınızı tekrardan aktifleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken Facebook hesabınıza giriş yapmak olacaktır. Dondurma işlemi hesabınızı silmek yerine sadece görünmez yaptığı için tekrardan giriş yaptığınızda donma da iptal edilecektir. Ardından hesabınızı normal bir şekilde kullanmanız mümkün.

Hesap Dondurma Ne İşe Yarar?

Şimdi de gelelim Facebook hesap dondurma işleminin tam olarak ne işe yaradığına ve hesabı doğrudan silmek ile arsındaki farka. Bildiğiniz üzere hesap silmek belirli bir zaman sürer ve süre sonunda hesabınıza bir daha giriş yapamayacağınız şekilde veda edersiniz. Ancak hesap dondurma işlemi yaparsanız hesabınıza dilediğiniz bir zaman tekrar giriş yapmanız mümkün kılınır. Bu sayede hesabınıza herhangi bir gün tekrardan giriş yaparak aktif edebilir ve tüm özellikleri kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sizler de bu yazımız ve Facebook hesap dondurma 2022 güncel linki sayesinde artık sosyal medya hesaplarınızı sorunsuz bir şekilde rahatça dondurabileceksiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki linki kullanarak ilgili sayfaya gitmek olacaktır. Hesabınızı dondurmadan önce sizlere sorulan sorulara yanıt vererek de Facebook’un kendisini geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Ancak bu adımın zorunlu olmadığını da belirtmek gerek. Dilerseniz bununla uğraşmadan direkt olarak hesaplarınızı belirli bir süre boyunca dondurabilirsiniz.