Giderli sözler

 

Arkadaşlarınızla bir araya gelerek sohbet ettiğiniz anlarda size söylenen bir söze havalı bir cevap vermek, tabiri caizse arkadaşınıza gider yapmak için hayal gücünüzün çok gelişmiş ve yaratıcı olması ya da önceden bazı giderli sözler hakkında araştırma yapmak ve bunları ezberlemeniz lazım. Bu sözleri olup olmadık ortamlarda tanımadığınız ya da samimi olmadığınız insanlara karşı kullanmanız istenmeyen durumların yaşanmasına ve gergin bir ortam oluşmasına neden olabilir. giderli sözler daha çok samimi arkadaşlarınızla şakalaşırken kullanmanız gereken, ortamı yumuşatan ve kısa süreli bir sessizlik oluşmasına neden olabilecek havalı sözlerin başında gelir.

Kocama aşk sözleri

Sevdiğiniz, bir ömür birlikte geçirmek istediğiniz kocanıza onu derinden etkileyecek ve size yeniden aşık olmasını, gözlerinde size karşı olan aşkını daha net görmenizi sağlayacak sözler çoğu zaman karşınızdakini etkilemeye yeterli olacaktır. Kocama güzel sözler başlığı altında sizlerle paylaşacağımız bu sözleri sosyal medya hesaplarınız altından paylaşabileceğiniz gibi kocanıza yüz yüze söyleme ya da mesaj ile göndermenizde uygun olacaktır. Nasıl geçtiğini anlamadığınız yıllar boyunca, aranızdaki sevginin bir an bile olsa küçülmemesini temenni eder eşinize ara sıra güzel sözler söylemekten çekinmemenizi öneririz 🙂

Eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmek, yaşadığınız aşkı tazelemek ve onu etkilemek için yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisi ise ona güzel & aşk sözleri söylemek olacaktır. kocama aşk sözleri söylemek istiyorum fakat yeterince yaratıcı değilim diyenlerdenseniz merak etmeyin. Kocanızı etkilemek, gün içerisinde işteyken ona ufak bir gülümseme nedeni vermek için etkileyici ve güzel bir sözü mesaj olarak gönderebilirsiniz. Eşinizin sevildiğini tekrar ve tekrar fark etmesi, size olan aşkının devamlı yükselerek artması için onu mutlu etmeli, aranızdaki bağın güçlenmesini sağlamalısınız.

 

Teyzeye güzel sözler

Teyzelerimiz genel olarak iyi insanlardır .Onlara boşa anne yarısıdır demedik.Tabiki kötü teyzelerde vardır.Her insanın kötüsü vardır iyiside vardır.Bu insanın genel özelliğinden kaynaklanır.Bizlerde annemize bir şey olduğu zaman genel olarak teyzemize sığınmamız lazım.Teyzemiz de yoksa amcamıza sığınmak zorunda kalırız.Şimdi sizleri yazımızın sonunda teyze sözleri yani teyzeye güzel sözler ile baş başa bırakacağız.En güzel teyzeye güzel sözleri bu yazımızın sonunda bulacağınızdan eminiz. Bizler giderlisozler.net olarak bu işi en iyi şekilde yaptığımızdan eminiz.Haydi şimdi başlıyoruz.Sizleri şimdi sadece 5 tane kısa söz ile baş başa bırakıyoruz.Asıl teyze sözleri ve teyzeye güzel sözler sitemizde yer almaktadır.Uzun sözler için sitemizi ziyaret etmeniz gerekiyor.