Bitcoin haberleri
Yeni İş Kapısı Bitcoin
Bitcoin, bildiğiniz üzere her gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor ve bu çılgınlık daha da büyüyecek gibi.  
Bitcoin İle Zengin Olmak

Peki Bitcoin Nasıl Bu Hale Geldi?

– Bitcoin’in bu denli büyümesindeki en önemli sebep tabii ki Bitcoin’in büyük bir parayı ve maddi gücü temsil ediyor olmasıdır. Sonuçta ortada milyonlarca, hatta milyarlarca dolarlık bir kapasite var ve bildiğiniz üzere insanlar için en önemli şeylerden birisi de maddi güç. Maddi gücü elinde barındıran birisi hem çevresi hem de birçok insan tarafından saygınlık kazanır. Durum böyle olunca insanın içindeki heyecan da katlanıyor tabii.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bitcoin İle Geçinmek Mümkün müdür?

Sorunun cevabı basit aslında, tabii ki de mümkündür fakat bir takım risklerin de beraberinde geldiğini unutmayalım. Bitcoin tamamen sanal bir para birimi ve bu yüzden de birkaç gün içerisinde fiyatlarda büyük değişiklikler görebilirsin. Bu değişik sizi zengin de yapabilir fakir de, bunu unutmayın. Bu yüzden de kripto para dünyasına adım atarken birtakım ön hazırlıklar yapmanız gerekiyor. Bunların başında tabii ki işi bir ustasından öğrenmek olacaktır. Size ilkokulda okuma yazma öğreten bir öğretmen gibi size kripto para hakkında tüm detayları ve terimleri aktarması gerekiyor. Bunu da tamamladıktan sonra iş tamamen size kalıyor. Eğer gerçekten istekli ve sürekli yeni şeyleri araştırarak bu işi yaparsanız başarılı olabilirsiniz.

Bunu Nasıl Başarıyorlar?

Kripto para ile zengin olmuş kişilerin sayısının her geçen gün arttığı ortada. Peki bu insanlar bunu nasıl başarıyorlar? 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bunun için öncelikle sadece Bitcoin kalıbının dışına çıkmanız gerekiyor. Borsada yeni işlem görmeye başlamış veya başlayacak coinleri güvenilir yerler aracılığıyla takip etmeli ve gerektiği taktirde yatırımı esirgememelisiniz. Bu tarz kripto paralar henüz yeni olduğu için sizin gibi düşünen birçok insan yatırım yapacaktır ve bu yüzden de kripto paranın fiyatı yükselecektir. Fiyatların yükselmesinden sonra risk almayarak kâr ettikten sonra kripto paraları elden çıkarmanızı tavsiye ederim. Bu tarz yeni coinler küçük hacimli olduğu için fiyatlar değişik faktörlerden çok kolay etkilenebiliyor ve bir anda değer kaybına uğrayabiliyor.