Bulaşık makinesi günlük hayata sağlamış olduğu kolaylıklardan ötürü herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Bulaşık makineleri beyaz eşya olarak bilinirler. Beyaz eşyaları alırken günlerce hatta haftalarca araştırma yaparız. Fiyatıyla performansının orantılı olması, kullanım ömrü, kullanıcı yorumları derken iş içinden çıkılmaz bir noktaya gelir. Bu noktada Franke markası üretmiş olduğu bulaşık makineleriyle birçok evin tercih ettiği markalardan birisi olmuştur. Çünkü bir beyaz eşyada aranan her özellik, kalite ve uygun fiyat Franke beyaz eşyalarında mevcuttur. Üretimi boyunca her şeyin en kalitelisini kullanarak siz değerli bulaşık makinesi kullanıcılarına en iyi ürünleri vermek için çalışıyor.

Ancak her ne kadar kaliteli olsa da her ne kadar üretiminde kaliteden ödün vermese de Franke marka beyaz eşyalarda da arıza durumları bazen kaçınılmaz olabiliyor. Franke marka bulaşık makinenizde karşılaştığınız arızalar karşısında Franke Servis İstanbul adındaki özel teknik servise gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.

Franke marka bulaşık makinenizde bir arıza meydana geldiyse 444 88 48 numaralı telefondan Beykoz Franke Servis ile iletişime geçtiğinizde arıza tespiti için evinize geliyor. Arıza evde tamiratını yapılabilecek durumdaysa en hızlı şekilde gözlerinizin önünde tamiratı gerçekleştiriliyor. Değilse de evinizden alınan ürünü teknik servis atölyesinde tamir edip en kısa sürede evinize teslim ediyorlar. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü müşterilerine hizmet veren Franke Servis merkezinde hem kaliteli hem de hızlı hizmeti çok uygun fiyata alabilirsiniz.