Evimizin en önemli teknoloji aletlerinden birisi de hiç şüphesiz elektrik süpürgeleridir. Ancak bazen çeşitli nedenlerden ötürü her elektronik ürün gibi elektrikli süpürgelerde de arızalar yaşanabilir. Mesela çekme gücünün azalması, motor sıkıntıları, torbanın değişim zamanının geçmesi ve bunun gibi birçok problem. Evlerimiz çok kısa sürede kirleniyor ve bu konuda ilk yardımcımız elektrikli süpürge oluyor. Bu yüzden bu makinelerin bozulması bizi çok zora sokuyor.
Bu arızalarda size her daim yardımcı olacak bir teknik servis var. Kendisi özel bir servis olan Rowenta Süpürge Servisi. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan Rowenta Servis, aynı gün içerisinde adresinize kadar gelip aynı günde makinenizin tamirini yapıyor. Eğer sorun adresinizde çözülecek bir sorun ise, hemen yerinde onarımını yapıyor. Üstelik uyguladığı fiyat politikasıyla tüketicinin yanında olduğunu gösteriyor. Kimi arızalarda tamirat için parça değiştirmek gerekli olabilir. O zaman için de taktığı her parça yüksek kalite ve orijinal parçalardır bu parçaların her birisine1 yıl geçerli garanti veriyor.
Pazar günleri hariç haftanın her günü en iyi hizmeti vermek için Avcılar Rowenta Servis ile iletişime geçebilirsiniz. Vakit kaybetmeden elektrik süpürgenizde olan herhangi bir arızada hemen 444 78 56 veya web sitesi üzerinden iletişime geçin. Alanında profesyonel bir ekipten oluşan kadrosuyla Rowenta Servi,s dilerseniz aynı gün adresinize gelip, arıza tespitini yaptıktan sonra elektrik süpürgenizin arızasını gidersin.