Günlük hayatta kullanıma uygun tasarımlarıyla sıklıkla tercih edilen altın küpelerin küçük olan tasarımları kadınlar kadar erkekler tarafından da kullanılmaktadır. İddialı bir tarz elde etmek adına önemli alternatifler arasında yer alan altın halka küpeler arasında kullanım amacınızla uygun bir seçim yapabilirsiniz. Halka küpeler, kadınlar kadar erkekler tarafından tercih edilen küçük halka küpeler, büyük, kalın ve burgu olarak kendi arasında çeşitlendirilebilinir. Bu yönüyle halka küpe kullanımın en güzel yanlarından biride her zevke ve tarza hitap eden modeller içermesidir. Farklı tasarımlarıyla değerli bir mücevher olan halka küpeler aynı zamanda altına yatırım yapmak isteyenler için değerlendirebilinir. Bilhassa gün geçtikçe artan altın fiyatları yatırım açısından altını daha değerli kılmaktadır. Modeli kadar farklı tarzlarda tasarlanması nedeniyle sadece günlük kullanım için değil özel günlerde kullanım için halka küpeler tercih edilir hale getirmektedir. Lizay pırlanta’nın kendine özgü altın küpe modelleri farklı büyüklere göre tasarlanmaktadır. Böylelikle günlük ve özel günlerde kullanım için kolay bir seçim yapabilirsiniz. Sizde iddialı tarzınızla göz kamaştırmak istiyorsanız taşlı halka küpe modellerini değerlendirebilirsiniz. Altın madenin eşsiz bir şekilde işlendiği altın halka küpe modellerinde daha iddialı ve ikonik bir tarzı yakalamak için iki renkli renkli altın halka küpe modellerine de göz atabilirsiniz. Kullanım açısından daha kullanılan bir model arayışındaysanız klipsli halka küpe modellerini de tercih edebilirsiniz. Farklı giysilerle kombin oluşturacağınız altın halka küpeler kendinize özgü bir stil ve tarz oluşturabilirsiniz.

image Günlük hayatta kullanıma uygun tasarımlarıyla sıklıkla tercih edilen altın küpelerin küçük olan tasarımları kadınlar kadar erkekler tarafından da kullanılmaktadır. İddialı bir tarz elde etmek adına önemli alternatifler arasında yer alan altın halka küpeler arasında kullanım amacınızla uygun bir seçim yapabilirsiniz. Halka küpeler, kadınlar kadar erkekler tarafından tercih edilen küçük halka küpeler, büyük, kalın ve burgu olarak kendi arasında çeşitlendirilebilinir. Bu yönüyle halka küpe kullanımın en güzel yanlarından biride her zevke ve tarza hitap eden modeller içermesidir. Farklı tasarımlarıyla değerli bir mücevher olan halka küpeler aynı zamanda altına yatırım yapmak isteyenler için değerlendirebilinir. Bilhassa gün geçtikçe artan altın fiyatları yatırım açısından altını daha değerli kılmaktadır. Modeli kadar farklı tarzlarda tasarlanması nedeniyle sadece günlük kullanım için değil özel günlerde kullanım için halka küpeler tercih edilir hale getirmektedir. Lizay pırlanta’nın kendine özgü altın küpe modelleri farklı büyüklere göre tasarlanmaktadır. Böylelikle günlük ve özel günlerde kullanım için kolay bir seçim yapabilirsiniz. Sizde iddialı tarzınızla göz kamaştırmak istiyorsanız taşlı halka küpe modellerini değerlendirebilirsiniz. Altın madenin eşsiz bir şekilde işlendiği altın halka küpe modellerinde daha iddialı ve ikonik bir tarzı yakalamak için iki renkli renkli altın halka küpe modellerine de göz atabilirsiniz. Kullanım açısından daha kullanılan bir model arayışındaysanız klipsli halka küpe modellerini de tercih edebilirsiniz. Farklı giysilerle kombin oluşturacağınız altın halka küpeler kendinize özgü bir stil ve tarz oluşturabilirsiniz.

Halka Küpelerin Kullanım Alanları

Sizde kullanım ve fiyatına göre kalın olup, desenli daha büyük olan modeldeki halka küpeleri kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz. İnce ve küçük olan altın halka küpe modelleri ise daha çok günlük kullanımda tercih edilir olup, fiyatları daha düşüktür. İddialı ve havalı bir görünüm için ise, kalın olan altın halka küpe modellerine göz atabilirsiniz. Farklı tarzda olup, her bütçeye hitap eden altın halka küpeler Lizay pırlanta web sitesinde bulabilirsiniz. Lizay pırlanta imzasını taşıyan altın küpelere kredi kartına taksitli alıveriş yapma imkânı ile sahip olabilirsiniz.

Altın Halka Küpe Kaç ayardır?

14 ve 22 ayar altından tasarlan altın halka küpe modelleri. Arasında 8 ayar ve 14ayar sarı ve yeşil altından tasarlanmış olan modelleri dayanıklı yapıya sahip olması nedeniyle uzun süre kullanılmaktadır. Spor tarza sahip olanlar daha çok beyaz altından tasarlanmış olan halka küpeleri tercih etmektedir. Küçük olan modeller ise daha çok günlük kullanım için uygun olmaktadır. Hafif yapıya sahip olan halka küpelerin küçük olan modellerini kulağınızdan hiç çıkartmak istemeyeceksiniz. Altından tasarlanması halka küpe kulağa zarar vermeyeceği için uzun süre kullanıma açısından da çok uygun olabilmektedir. Kişisel zevkleriniz ya da sevdikleriniz için değerli ve onları mutlu edecek bir hediye vermek istiyorsanız Lizay pırlanta imzalı altın küpe modellerine göz atmadan geçmeyin.

image 1 Günlük hayatta kullanıma uygun tasarımlarıyla sıklıkla tercih edilen altın küpelerin küçük olan tasarımları kadınlar kadar erkekler tarafından da kullanılmaktadır. İddialı bir tarz elde etmek adına önemli alternatifler arasında yer alan altın halka küpeler arasında kullanım amacınızla uygun bir seçim yapabilirsiniz. Halka küpeler, kadınlar kadar erkekler tarafından tercih edilen küçük halka küpeler, büyük, kalın ve burgu olarak kendi arasında çeşitlendirilebilinir. Bu yönüyle halka küpe kullanımın en güzel yanlarından biride her zevke ve tarza hitap eden modeller içermesidir. Farklı tasarımlarıyla değerli bir mücevher olan halka küpeler aynı zamanda altına yatırım yapmak isteyenler için değerlendirebilinir. Bilhassa gün geçtikçe artan altın fiyatları yatırım açısından altını daha değerli kılmaktadır. Modeli kadar farklı tarzlarda tasarlanması nedeniyle sadece günlük kullanım için değil özel günlerde kullanım için halka küpeler tercih edilir hale getirmektedir. Lizay pırlanta’nın kendine özgü altın küpe modelleri farklı büyüklere göre tasarlanmaktadır. Böylelikle günlük ve özel günlerde kullanım için kolay bir seçim yapabilirsiniz. Sizde iddialı tarzınızla göz kamaştırmak istiyorsanız taşlı halka küpe modellerini değerlendirebilirsiniz. Altın madenin eşsiz bir şekilde işlendiği altın halka küpe modellerinde daha iddialı ve ikonik bir tarzı yakalamak için iki renkli renkli altın halka küpe modellerine de göz atabilirsiniz. Kullanım açısından daha kullanılan bir model arayışındaysanız klipsli halka küpe modellerini de tercih edebilirsiniz. Farklı giysilerle kombin oluşturacağınız altın halka küpeler kendinize özgü bir stil ve tarz oluşturabilirsiniz.

 Altın Halka Küpe Fiyatları

Geniş bir yelpazeye sahip olan altın halka küpeler her tarz ve yaş gurubuna hitap etmektedir. Lizay pırlanta’nın web sayfasından kendi stilinize en uygun olan halka küpe modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Altın halka küpenin modeli ve kaç ayar olduğu fiyatı belirleyici en önemli etkenler arasında yer almaktadır. 8 ayar ve 14 ayar olan küpelerde altın oranı daha az olduğundan fiyatı 22 yar olan altın küpelere kıyasla daha uygundur. Ayrıca büyük ve taşlı altın halka küpeler ise düz ve küçük olan modellere göre fiyatları çok daha yüksektir.