İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!
İşletmenizde kullandığınız çeşitli sistemlerin tümünü tek bir çatı altında toplamak ve birbiri ile entegre sistemler kullanmak için doğru tercih Simpra. Restoran POS Sistemi sayesinde adisyon sistemi, sipariş takibi, yazar kasa POS ve büyüyen işletmenizin diğer ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefler. Karmaşık görünen sistemleri kullanıcılar için minimalize ederek kullanım kolaylığı sağlar. Restoranınızın büyümesi için misafirlerinizin memnun kalması ve en önemlisi bir müşteri sadakatinin oluşması gerekir. Tüm bu verileri bir arada düzenli bir şekilde depolamak için Simpra’nın bulut sistemini kullanabilirsiniz. Simpra sayesinde sipariş alımı, ödeme kabulü, müşteri sadakat programı ve satış raporlarına kolay ve anlaşılabilir bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tüm bu raporlar sayesinde işletmenizin güçlü ve zayıf yönlerini belirleyebilirsiniz. Simpra sayesinde kullandığınız tüm restoran sistemlerini restoran otomasyonu ile birbirine entegre bir şekilde kullanabilir ve online olarak farklı ortamlarda takip edebilirsiniz. Sürdürülebilir çözüm ortaklığı sayesinde satın alma işlemi sonrasında 7/24 destek sağlıyoruz.

Simpra POS Sistemi ile Memnun Müşteriler

Restoranınıza gelen misafirleri en iyi şekilde ağırladıktan sonra sıra hizmet kalitenizden ve lezzetlerinizden memnun kalan misafirlerin sadakatini kazanmakta. Bunun için restoran otomasyonunu kullanabilirsiniz. Misafirleri tekrar restoranınızı ziyaret etmelerini teşvik etmek üzere aktif bir sadakat yönetim programı bulunur. Detaylı müşteri istatistikleri sayesinde misafirleriniz çeşitli özelliklerini size sunar ve bu sayede kampanyalarınızın reklamını doğru hedef kitleye sunmanızı sağlar.

İş Zekâsı ve Raporlama Sistemleri

Restoranlar için başarının en önemli anahtarı müşteriyi anlamaktır. Satış, stok yönetimi, müşteri verileri ve iş süreçlerini ayrıntılı bir şekilde raporlayarak performansınızı yükseltmenize ve restoran yönetiminizi iyileştirmenize yardımcı olur. Simpra’da yer alan iş zekâsı ve raporlama sistemi sayesinde restoranınızı analitik olarak yönetebilir ve müşterilerinize çok daha iyi deneyimler sunabilirsiniz.