Link kısaltarak para kazanma yolları 2020 yılında da halen aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bu şekilde çalışma yapanlar aylık minimum 500, maksimum 2000 TL’ye kadar kazanabiliyor. Ancak kazanç durumunun gösterilen emeğe oranla değişeceğinin de altını çizmek gerek. Kısacası ne kadar uğraşırsanız link kısalt para kazan sistemlerinden o kadar gelir elde etmeniz mümkündür. Özellikle de sosyal medyanın son zamanlarda çok daha fazla aktif kullanılması link kısaltarak para kazanma yolları 2020 çalışmalarını da hızlandırmakta. Normale oranla son günlerde İnstagram veya Facebook gibi sosyal medya uygulamalarını kullanan kişi sayısı arttığı için link tıklanma oranları da artmaktadır. Sizler de bu fırsattan faydalanarak link kısaltarak para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanma işiyle uğraşanların en çok kullandığı yöntemlerden birisi de sosyal medyada link kısaltıp bu linkleri paylaşma yoluyla gelir elde etmektir. Özellikle de sosyal medyada aktif kullanıcı sayılarının artması ile birlikte sizler de bu tarz gönderilere rastlamışsınızdır. Twitter, Facebook veya İnstagram için bunu söylemek mümkün. Ancak Twitter bu iş için diğerlerine göre çok daha müsaittir. Çünkü Twitter kitlesi haberleri ve güncel olayları takip etmeyi sevdiği için linklere daha fazla tıklamakta. Sizler de link kısaltarak para kazanma yolları 2020 için bir fikir arıyorsanız Twitter üzerinde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Link kısalt para kazan yapan kişilerin tercih ettiği platformlardan birisi de Facebook  diyebiliriz. Normal şartlarda kullanıcı sayısının azaldığı haberlerini gördüğümüz Facebook, corona virüsü döneminde aktif kullanıcı sayısını hatırı sayılır oranda arttırmıştır. Sizler de link kısaltarak para kazanma yolları arıyorsanız Facebook platformunu değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aktif gruplara girerek çeşitli haberleri veya fırsatları linkleriniz aracılığıyla kullanıcılara aktarmak olacaktır. Özellikle de dikkat çekici haberlerde birçok kullanıcı linkinize tıklayabileceği için sizler de güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Tavsiye:  Yeni Link Kısaltma Servisi PND.TL İle Yüksek Oranlarla Kazanın

Blog Sayesinde Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanma yolları 2020 arasında bir diğer seçenek de blog siteleri sayesinde link kısaltarak para kazanmaktır. Özellikle de indirme ve oyun bloglarında bu yöntemin sıkça kullanıldığını kendiniz de görebilirsiniz. Bu yöntem çok daha geniş bir kitleye hitap etme potansiyeli barındırdığı için güzel kazançlar vaat etmekte. Sizler de günde sadece 1 saat kadar vaktinizi ayırıp bir blog açarak link kısaltarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bunun için bir blog kategorisi belirlemeniz gerekmekte. Bu kategoriyi seçerken yazmaktan keyif alacağınız bir kategori bulmak sizin için en iyisi olacaktır. Bu sayede sıkılmadan çeşitli yazılar paylaşabilir ve bu yazılarda kendi linklerinizi paylaşabilirsiniz. Kullanıcılar da sizin linklerinize tıklayarak para kazanmanıza vesile olacaklardır. Ayrıca blog açma konusunda uygun fiyatlarla yardım istiyorsanız iletişim kısmından benimle iletişime geçebilir ve artık siz de kendi sitenizin sahibi olarak link kısaltıp para kazanabilirsiniz.

Link Kısaltma Sitesine Kayıt Olmak İçin Tıkla