Ülkemizde en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan WhatsApp için 2. bir numara ihtiyacımız olabilir. Bunun için de kaliteli sms onay sitesini tercih edebilirsiniz. Bu site sayesinde WhatsApp fake numara alma ve bunun dışında birçok uygulama için fake numara ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır?

WhatsApp fake numara almak için tek yapmanız gereken sms onay sitesine kayıt olmak. Daha sonrasında aralarında Türkiye (+90) numaraların da bulunduğu birçok ülkeden WhatsApp için telefon numarası onay işleminizi yapabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra tek yapmanız gereken bakiye yükledikten sonra sanal numara alma talebinde bulunarak işlemi gerçekleştirmek. Sistem sizlere otomatik olarak bir numara verecektir. Ardından bu numarayı telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasına girerek sms onay kodunu isteyebilirsiniz. Site üzerinden sms onay kodunuz ekranınızda belirecek ve işleminiz tamamlanacaktır. Sizler de bu onay kodunu telefonunuza girerek fake WhatsApp numaranızı aktif edebilirsiniz.

WhatsApp için sanal numara ihtiyacı en çok da internet üzerinde çeşitli işlemler yapan ve şahsi numarasını paylaşmak istemeyenler için olmaktadır. Eğer sizler de internet üzerinde şahsi numaranızı vermek istemiyorsanız fake bir numara alarak işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Telefonunuzda hali hazırda bir WhatsApp uygulaması varsa ve 2. bir numara alarak WhatsApp kullanmak istiyorsanız Paralel Space adlı uygulamadan yardım alabilirsiniz. Bu uygulama sizin telefonunuzdaki uygulamaları klonlayarak bir telefonda birden fazla aynı uygulamanın kullanılmasına olanak sağlar. Sizler de fake WhatsApp numarası almak için ve bir telefonda 2. WhatsApp uygulamasını kullanmak için bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Tavsiye:  Freelance Çalışanlar İçin Paypal Alternatifi Siteler

Müşterilerinizle veya herhangi bir kişiyle konuşmak için alabileceğiniz bu fake WhatsApp numaralarının bir güzel tarafı da anında teslim ediliyor olmasıdır. Siteye kayıt olup bakiyenizi edindikten sonra fake numaranızı dilediğiniz ülkeden alabilirsiniz. Ardından sistemin sizlere vereceği numarayı, daha sonrasında ise yine sistem tarafından verilen sms doğrulama kodunu kullanabilirsiniz. Sistemde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda her an sizlere yardımcı olmak için hazır olan bir canlı destek olduğunu da unutmayın. Bu sayede olası bir sorun yaşadığınızda bunu en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. En kaliteli sms onay sitesi ile sizler de hemen fake WhatsApp numaranızı edinin.