İnstagram Profiline Kimlerin Baktığını Öğren!!

Bugünkü yazımızda sizler için eğitim üzerine kurulmuş, işe yarayacak web sitelerini sıralamak istedik. Bu sitelerden faydalanarak ödevlerinizi yapabilir; takıldığınız soru ve problemleri ücretsiz olarak çözdürebilirsiniz. İmla sitesinden, kompozisyon sitesi ve ödev sitesine kadar birbirinden güzel birçok faydalı site önereceğiz:

https://odevbul.com/ Soru sor cevaplayalım mantığıyla hareket eden; öğrencilerin sınırsız ödev sormasını sağlayan bir site. Öğrencilerin ve öğretmenlerin yararlanabileceği soru cevap şeklinde ilerleyen bir platform ödevbul web sitesi ve youtube adresi. Bu platformda, öğrencilerin verilen ödevler konusunda önemli noktalara ulaşabilecekleri, detaylardan ve gereksiz bilgilerden arındırılmış bilgiler yer almakta. Platforma girilen soruların da en net ve en doğru şekilde cevaplanması amaçlanmıştır. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin tüm dersleri için bu platform güvenilir bir şekilde tercih edilebilir.

https://www.beyazokul.com/ Eğitim ve Türkçe dersi (özellikle kompozisyon örnekleri ve makaleleri ile tanınan) bir site. Popüler ve tarihte iz bırakmış kişilerin hayatlarından alıntıların yer aldığı ve edebi konular başta olmak üzere birçok alanda kompozisyonların paylaşıldığı bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu site üzerinden, daha önce hiç duymadığınız atasözleri, deyimler ve bunların anlamlarına da ulaşabilir, en doğru kompozisyon betimlemelerine yönlendirilebilirsiniz. Sitede ayrıca güncel konulara ve Edebiyat-Türkçe dersi içeriklerine ve daha birçok bilgi kaynağına da ulaşabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ DEVAMI İÇİN ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

https://www.nasilyazilir.org/ Bir imla kılavuzu sitesi. Kısaca yazım yanlışlarını düzeltmek için ideal kelimeleri vermişler. Türkçe ve diğer dillerin anlam ve öneminin yanı sıra kullanım estetiğinin nasıl sağlanacağı adına önemli genel kültür ve bilgi verici yazılara ulaşabileceğiniz bir platform. Bu site üzerinden, dil eğitiminin önemine, dillerin kaynağına ve tarihi serüvenine, yazınsal kaynakların temeline ve dil ile ilgili daha birçok konuya ulaşabileceksiniz. Bununla birlikte, kelimelerin kullanım şeklinin kural ve yazım şekline göre nasıl biçimlendirildiğini de en doğru şekilde inceleyebileceksiniz.